eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Zestawy map - info co i jak można łączyć. (/forum-582.html)
+----- Wątek: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. (/thread-19905.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - BondMarecki - 10/04/2015 09:07 PM

Problem wtym, że nawet odpaliłem grę na jednej mapie Europe & Africa to też wyrzuca mnie z gry do pulpitu wyjeżdzając z Helsinek.
Podejrzewam, że mam jakiś problem sprzętowy z wczytywaniem porcji map. KIlka miesięcy temu w opcjach włączałem buforowanie zapisu na dysku, gra chodziła podczas zapisywania płynnie. Teraz wogóle ta opcja jest nie włączona i wygaszona w dodatku i nic nie mogę z tym zrobić. Przy zapisie w trakcie gry wstrzymuje grę na kilka sekund. Kiedy zaczynałem w ETS2, na tym samym kompie nie miałem takich problemów.
Miał może ktoś tego typu problem?


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - djdarklighter - 10/04/2015 09:28 PM

@Bond
A może spróbuj tak - reinstal gry, utwórz nowy profil, włącz samą E&A, odpal
Zachowaj save przed reinstalem
Tylko pomysł, czegoś takiego nie miałem, także nie wiem


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - BondMarecki - 12/04/2015 07:20 AM

@Djdarklighter,
Tak zrobiłem i jest to samo, w Helsinkach mnie w tym samym miejscu wyrzuca z gry. Zresztą na starym proflu w wielu innych mijscach. Rozumiem że tobie gra na powyższej konfiguracji map chodzi płynnie?
Przetestuję twoją konfigurację.
Jeszcze jedna uwaga. Przyzakładaniu nowego profilu, OpenSpaces zawirusował mi nazwy, pojawiły sie w nich duzo pytajników (?), pomimo że miałem wyłączoną tą mapę. Podejrzewam że Open Spaces ma s sobie jakieś wirusa.
Miał ktoś podobne problemy?


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - MirM - 12/04/2015 11:12 AM

@BondMarecki

Mapa "Russian Open Spaces" nie ma żadnego wirusa.
Zamiast wstawić game.log to tylko narzekasz. Jak mamy pomóc?


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - djdarklighter - 12/04/2015 12:06 PM

@Bond
Jak radzi MirM, wrzuć gameloga. Chłop się zna, mnie też pomógł nie raz, ale bez gameloga nic nie zaradzi.
Co do R.O.S - ktoś napisał że mapa nie warta zachodu. Zgadzam się. Może i fajna, ładna, duża, ale za dużo problemów ma z innymi. Jedyna dobrze działająca to chyba tylko RusMap (nie licząc standardowej). Odkąd pozbyłem się ROSy żadnego crasha, pulpitu, zawiechy... Nic. Jak widzisz po mojej stopce, mam gdzie jeździć i straty w/w nie odczuwam. Ale jeśli chcesz się bawić ROSą, wrzuć gameloga chłopakom albo zmień zestaw map. Tyle


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - piotrass - 29/05/2015 03:07 PM

Probowal ktos takiego polaczenia? Promods+poland reb.+rusmap+skm+mha? Jesli tak to jaka kolejnosc? Szczerbol


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - Rene-GAD - 29/05/2015 04:02 PM

MHA nie pojedzie z ProMods i Pol.Reb.
To są oddzielne projekty.

Popatrz na mój podpis.


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - djdarklighter - 29/05/2015 10:32 PM

@piotrass

A SKM to chyba jest mapa modułowa, jeśli się nie mylę. To tym bardziej z żadną nie zadziała - osobny sposób uruchamiania.
Jak chcesz każdą mapę zwiedzić, to zamiast składać w jeden zestaw (który i tak nie zadziała), utwór kilka profili w grze z różnymi mapami.
Dodatkowo - osobny profil z osobnym truckiem (np. sygnatura Rene).
Ja tak zrobiłem - mam pięć profili i jestem megazadowolony.
Spróbuj a sam zobaczysz Smile


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - BondMarecki - 19/07/2015 06:18 AM

Hej,
Czy znalazł ktoś Easten Express na ver 1.18? .
Na ver 1.16 miałem taki zestaw EExpress + Morozow + EAA i śmigało się bo ruskich bezdrożach bez umiaru.Big Grin
W ver 1.18 RusMap + OpenSpaces jest strasznie ograniczone i połączone są tylko promem lub kolejką i jest to ograniczony badziew.Sad


RE: [ETS 2 + DLC] Zestawy map + dodatki. - MarcinTPL - 21/07/2015 08:01 PM

Tak jest EE 6.0 do ets2 1.18 ale dostęp jest ograniczony autor mapy ma specjalną stronę, na której jest opis jak zdobyć tą mapę, ale z czego wiem trzeba wysłać darowiznę ok. 100-300 rubli (według uznania, tak pisze na stronie).