eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Najlepszy mod graficzny..? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Najlepszy mod graficzny..? (/thread-19948.html)

Strony: 1 2


Najlepszy mod graficzny..? - pitreekk - 06/06/2014 06:43 PM

Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy mod graficzny?
( I też jakiego polecacie dla mnie <słaby komputer> ). Smile


RE: Najlepszy mod graficzny..? - VresT - 06/06/2014 06:45 PM

Environment Brutal :E jedyna modyfikacja graficzna na której ani razu się nie zawiodłem Smile


RE: Najlepszy mod graficzny..? - pitreekk - 06/06/2014 06:50 PM

I do modów graficznych można jeszcze dodać dodatek np. lepsza pogoda, deszcz czy coś takiego? :E


RE: Najlepszy mod graficzny..? - VresT - 06/06/2014 06:53 PM

To już zależy czy w modzie graficznym jest wgrany mod na lepszą pogodę itp,jeśli nie to raczej można Big Grin


RE: Najlepszy mod graficzny..? - bumbumek - 06/06/2014 08:55 PM

Na słabszego peceta na początek wypróbuj Improved Weather 2.0 (tylko nie tykaj się za wersję HD) - czyli wszystko w jednym. Poprawione niebo (o wiele więcej wszelakich zachmurzeń itp) oświetlenie, znakomita animacja deszczu itp.

Na oświetlenie lamp miejskich i aut polecam True Lights AI - tu wersja do wyboru, odnośnie preferencji zastosowanych tam różnych oświetleń. Są na naszym forum dostępne wersje v4.5, 5.0, 5.1, 5.2. Ja używam tej najnowszej, czyli ostatniej wersji, mimo że powoduje sporadyczne błędy na mapach z ProMods.

Obie modyfikacje powinny razem działać bez problemów ''gryzienia się'' ze sobą.


RE: Najlepszy mod graficzny..? - pitreekk - 06/06/2014 11:06 PM

O taką odpowiedź mi chodziło. Chętnie wyprobuje. Smile


RE: Najlepszy mod graficzny..? - bumbumek - 08/06/2014 04:52 PM

No jak tam? Wypróbowałeś? Działa Ci płynnie?


RE: Najlepszy mod graficzny..? - pitreekk - 08/06/2014 04:56 PM

Płynnie, płynnie. Jest dobrze, ale od jeszcze innego Kolegi wypróbuje jedną modyfikacje ale to za jakiś czas, na razie sobie pojeżdżę na Twojej kombinacji. Smile


RE: Najlepszy mod graficzny..? - bumbumek - 08/06/2014 06:55 PM

No to si. Pewnie, tych graficznych modyfikacji jest od chol... i trochę, zawsze warto się rozglądać za czymś jeszcze lepszym. Ja sam wypróbowałem z ich 15, zanim znalazłem własną kombinację mnie najbardziej na dzień dzisiejszy satysfakcjonującą.


RE: Najlepszy mod graficzny..? - pitreekk - 08/06/2014 06:59 PM

Tak z ciekawości mogę wiedzieć jaka to jest? Smile