eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Najlepszy mod graficzny..? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Najlepszy mod graficzny..? (/thread-19948.html)

Strony: 1 2


RE: Najlepszy mod graficzny..? - bumbumek - 08/06/2014 07:36 PM

U mnie na pokładzie mam najnowszą wersję Realistic Lightning (chyba ją próbowałeś u siebie, i niestety Ci lagowała), True Lights AI v5.2, New Grass (nowa roślinność - poprawiona trawa i drzewa) autorstwa knoxa, oraz realistic weather sound v1.6 niejakiego nIGHT-sON, który oprócz nowego dźwięku, dodaje przede wszystkim nową animację deszczu silnie lecącego po szybach Jak dotąd nie spotkałem się z lepszą kombinacją pod względem jakości tekstur, realizmu efektów oraz oświetlenia. A wszystkie współpracują ze sobą znakomicie. Dodam też, że niektóre z tych modyfikacji edytowałem dla własnego użytku.


RE: Najlepszy mod graficzny..? - Rene-GAD - 11/06/2014 07:06 AM

Tylko z edycją poległeś Wink
Ale ucz się ucz... będziesz przerabiał mody - a tak przy okazji jak masz problem z kombinacjami to pytaj na forum, pewnie ktoś pomoże.

Nie ukrywam, że Kolega Bumbumek "przekabacił" mnie na ciemną stronę mocy i też używam Realistic Lighting ale bez innych dodatków na światła (nie odczuwam takiej potrzeby) oraz "new grass". Co do deszczu (jego ilości to jeszcze nie trafiłem na opady wiec się nie wypowiadam. Ale jak się "zawiodę" to wrócę do Brutal Envirement 8.1 (chyba, ze wyjdzie nowsza wersja :E ) .


RE: Najlepszy mod graficzny..? - bumbumek - 11/06/2014 09:09 AM

Hehe, poległem na linii edycji świateł, natomiast intensyfikacja deszczu lecącego po szybach, wzmocnienie jego dźwięku w kabinie oraz odgłosów cywilizacji (przejeżdżające obok auta itp) zakończyły się więcej niż sukcesem Smile tak więc jak nie będziesz zadowolony z deszczu lub dźwięków environmentu, to wiesz co robić Tongue