eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kolejny update do nadchodzącego DLC - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Kolejny update do nadchodzącego DLC (/thread-20287.html)



Kolejny update do nadchodzącego DLC - bumbumek - 17/06/2014 03:53 PM

W dniu dzisiejszym na swoim oficjalnym blogu, SCS poinformowało o kolejnych ciekawych zmianach, które wystąpią we fizyce jazdy, AI ruchu drogowego, jak również i samego gameplay'u. Wprowadzono suwak odpowiedzialny za realistyczne prowadzenie pojazdu, oraz zachowanie naczepy podczas pokonywania zakrętów przy większych prędkościach (szczególnie tyczy się to gabarytów) - dzięki takiemu suwakowi, gracz będzie mógł zdecydować, czy prowadzenie trucka ma być bardziej realistyczne, czy też czysto arcade'owe.
Inną ciekawą zmianą jest podgłośnienie dźwięku wewnątrz kabiny, by nie było tak dużych różnic w głośności tak jak teraz ma to miejsce.
Kolejna zmiana - wprowadzają całkowicie nowy system dzwięku odpowiadającego za kraksy itp -będzie teraz bardziej realistyczny.

Patch opatrzony będzie cyframi 1.11.

Wersja pełna blogu:
http://blog.scssoft.com/2014/06/even-more-about-next-big-update.html?m=1


RE: Kolejny update do nadchodzącego DLC - Piter - 17/06/2014 04:32 PM

Aż strach sie bać kolejnego ,,cudu" SCS Big Grin


RE: Kolejny update do nadchodzącego DLC - Rene-GAD - 17/06/2014 04:37 PM

Oj tam.. najwyżej wrócimy do Jeden.8.L :E


RE: Kolejny update do nadchodzącego DLC - bumbumek - 17/06/2014 04:44 PM

Ja też mam pewne obawy...Możliwe, że wszystkie mody z game_data może trafić szlag, mogą stać się niekompatybilne lub po prostu niedziałające.


RE: Kolejny update do nadchodzącego DLC - Doriandu30 - 17/06/2014 05:00 PM

mody padną to już przeczuwam..


RE: Kolejny update do nadchodzącego DLC - Rene-GAD - 17/06/2014 05:05 PM

"Się dostosują" :E


RE: Kolejny update do nadchodzącego DLC - Michal_Z_gno - 18/06/2014 12:03 AM

Widać uprzedziłeś mnie z tym newsem bo dopiero teraz sprawdziłem na blogu SCS co się dzieję w świecie Tongue

Ogólnie z tego co ja tam wyczytałem to aktualnie SCS prowadzi testy i szlify patcha o numerze 1.11 i ma on dużo wnieść.
Najważniejsze to chyba określenie środka ciężkości w naczepach czyli na nasze - będę różnice w zachowaniu naczep uwarunkowane przewożonym ładunkiem i to jest moim zdaniem zmiana na plus.

Macie jeszcze fotki z tych nowych terenów które znajdą się w tym patchu:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ps. Co do tych modów to nie ma co się bać bo bankowo bardzo szybko pojawią się ich wersje przystosowane pod ten patch.