eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 (/thread-20375.html)

Strony: 1 2


SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - Michal_Z_gno - 20/06/2014 08:36 PM

Dziś na blogu SCS pojawiły się kolejne informacje dotyczące nadchodzącego patch o numerze 1.11

Image

Jak informują Czesi na swoim oficjalnym blogu w pachu pojawi się wiele nowych funkcji takich jak np. rozbudowa tempomatu która będzie polegała na możliwości przypisania klawisz włączania i wyłączania go oraz regulacji większej lub mniejszej prędkości - czyli będzie działał mniej więcej jak prawdziwy.

Image

Kolejna zmiana to poprawione dźwięki np. hamulca pneumatycznego aby był bardziej realny.
W nowym patchu pojawi się też poprawiona wersja retardera czyli świecąca kontrolka na konsoli oraz możliwość jego konfiguracji/

Image

Następna zmiana o jaką ujawniło SCS to poprawa lusterek polegająca ogólnie na zmianie odbicia w zależności od pozycji kierowcy i obrotu kamery (czyli tak jak w realu z różnej perspektywy obraz w lusterku będzie inaczej wyglądał).

Image

Ostatnia nowość to możliwość sprzedaży garażu i np. przeniesienia siedziby do innego miasta.

Oczywiście całość newsa została udekorowana screenami z miasta Klagenfurt które też będzie w tym patchu.

Na koniec macie jeszcze link do newsa na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2014/06/digging-deeper-into-ets2-111-update.html

Zapraszam do dyskusji w temacie Wykrzyknik



RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - Rabtuś - 20/06/2014 08:41 PM

Ciekawe kiedy będą nowe trucki.


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - Osesek - 20/06/2014 08:44 PM

Regulacja tempomatu! To jest to! Smile


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - bumbumek - 20/06/2014 08:47 PM

Przydałby się nowy Renault. Cóż, ten update jest dla mnie mniej interesujący niż poprzednie. Jedynie co dla mnie fajnie brzmi, to odmienna perspektywa odbicia w lusterkach, ale się zobaczy w praktyce, czy różnica będzie widoczna.


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - VresT - 20/06/2014 09:23 PM

Mnie cieszy że w ogóle SCS wydaje jakieś poprawki i dodatki do ETS2 i to mnie cieszy Big Grin ale najbardziej bym się cieszył jakby poprawili optymalizację:-)


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - bumbumek - 20/06/2014 09:36 PM

Dobrze prawisz VresT - ale optymalizacja to zawsze była słaba strona gier od SCS, raczej przykładali do tego nogę, a nie rękę.
Natomiast chwała im za to, że w 2 lata po wydaniu gry, wciąż ją rozwijają. Choć zapewne to się skończy po wydaniu American Truck Simulator, który zapewne ściągnie pełną uwagę twórców, zamykając długi (i udany bądź co bądź) rozdział pod nazwą Euro Truck Simulator 2.


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - abuk - 07/07/2014 11:17 AM

"Regulacja Tempomatu i Zmiana siedziby Miasta" To jest to! Na co czekałem wieki :x


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - Kierman007 - 07/07/2014 11:19 AM

Podoba mi się że SCS SOFTWARE tak zainteresowalo sie ETS2 bardzo mnie to cieszy


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - bumbumek - 07/07/2014 01:15 PM

Jak na razie ETS 2 to ich jedyny koń pociągowy, i to co najmniej do czasu wydania American Truck Simulator. Oczywiście są również inne gry z tego studia, ale są one mniej popularne. Tym bardziej więc ciągle rozwijają ETS 2, gdyż wciąż się ten tytuł sprzedaje.


RE: SCS informuję o kolejnych nowościach jakie pojawią się w Patchu 1.11 - CzesieK_BS - 07/07/2014 01:24 PM

Czekam z niecierpliwością na wydanie patcha. Wiele usprawnień itd.