eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podstawowe mody? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Podstawowe mody? (/thread-20452.html)



Podstawowe mody? - borysek01 - 22/06/2014 12:31 PM

Witajcie.

Pobrałem paczkę numer 4 z poradnika Renegade (czy tam, jak ty sie zwieszBig Grin) i teraz poszukuje innych modów, typu na firmy, fizykę, grafikę, pogodę. Co polecacie? Zależy mi na kompatybilności między Promodsem, PR, Rus i tymi które ściągne. Niektóre mody słyszałem że powodują niewidzialne ściany jak się gra razem z Promodsem. Czekam na odpowiedź!


RE: Podstawowe mody? - Rene-GAD - 22/06/2014 01:01 PM

Zacznę od tego, ze przekręcanie czyjegoś nicka jest nie mile widziane bo świadczy to o lekceważeniu tej osoby.
A swój lekceważący stosunek do innych userów podkreślasz tym zdaniem "czy tam, jak ty się zwiesz".

Czyli Bobrysiek czy jak Ci tam...
- na firmy tzn co ?? Realne nazwy firm ??
- grafika - każdy ma swój typ. Np. Brutal envirement 8.1
- pogoda, np. Realistic Lightning
- niewidzialne ściany powoduje mod na światła True AI Light od wersji 4.5 w górę.

A modów u nas dostatek.
Skoro "pobrałeś" 4 zestaw to nie am tam ProMods :E


RE: Podstawowe mody? - abuk - 22/06/2014 01:05 PM

:E Renegade pocisnąłeś mu Big Grin


RE: Podstawowe mody? - borysek01 - 22/06/2014 01:11 PM

Haha. Bobrysiek odpowiada. Tak, realne firmy i ogólnie co jeszcze jest warte polecenia.

Brutal i Realistic Lightning gryzie się?


RE: Podstawowe mody? - Rene-GAD - 22/06/2014 01:19 PM

Przejrzyj dział downloadu...
Tam jest sporo.. wiesz, dużo zależy od tego czy masz słaby czy "mocny" komputer...
Ja np. długo smigałem na w/w Brutalu (od wersji 6.1HD do 8.1)... teraz zrezygnowałem i używam Realistic Lighting - mi to odpowiada..
Wiesz jak możesz sprawdzić dany mod ??
Wyjedź sobie za miasto (najlepiej), zapisz grę np. jako TEST i w tym miejscu sprawdzaj sobie mody grafiki i pogody...
Tak samo z modami na światła.


RE: Podstawowe mody? - borysek01 - 22/06/2014 01:38 PM

Cytat:"mocny" komputer.

Mocny. Wrzuciłem i brutala i Realistic, ale widze że używasz oddzielnie, tak więc usune Brutala i zostawie Realistic Lightning.


RE: Podstawowe mody? - bumbumek - 22/06/2014 05:01 PM

Brutal Environment i Realistic to modyfikacje na tym samym się opierające, używające w większości takich samych nazw plików, więc gdybyś uaktywnił obie naraz, to zapewne nie działałoby żadne z nich. Do Realistic możesz dorzucić np. którąś z wersji True Lights AI, ale to oczywiście opcja niż obowiązek.