eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jaki samochód na początek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Samochdy osobowe < 3.5t (/forum-428.html)
+----- Wątek: Jaki samochód na początek (/thread-20567.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaki samochód na początek - Aras. - 18/01/2015 12:40 AM

Za 2000 można mieć BMW E30 Smile


RE: Jaki samochód na początek - Darson - 18/01/2015 12:54 AM

Nie sztuką kupić BMW sztuką je utrzymać jako świeży kierowca bez zniżek dostanie takie ubezpieczenie że mu się auta odechce.Koszt byle pierdoły tez nie tani jest ,nie wspomnę o wirze który się robi w baku a wujka szejka niema.Tak że wybór jak najbardziej trafiony jako autko dla kogoś kto zdał prawko.Już nie te czasy że BMW robiło wrażenie na ludziach czy znajomych.


RE: Jaki samochód na początek - kamil997 - 18/01/2015 01:08 AM

A ja Ci polecam Audi A6 C5 2.8 w Quattro Smile Ja na glebie jak się tocze do 100 to 10l gazu weźmie Smile Na trasie 9l Tongue


RE: Jaki samochód na początek - SztywnyFred - 18/01/2015 01:19 AM

Was powyginało chyba. Kupi sobie 2.8 Quattro jako niedoświadczony kierowca i zawinie jakieś drzewo, bo nie zapanuje nad autem, mocą i gabarytami takiej krowy.. Wiele już takich było. Kiedyś u mnie stało sobie na podjeździe Audi A8 4.2 quattro.. Koleś sobie zawracał i pojechał. Po miesiącu: http://fotobytow.pl/2014/05/17/kolejny-grozny-wypadek-na-naszych-drogach/

Ja bym polecił Ci Seata Ibizę 2 FL z silnikiem 1.9 TDI 110km. Można zejść do 4 litrów w trasie z tego co mi wiadomo. Auto jest nieduże, w sam raz na pierwsze. A jak kupisz sobie limuzynę to się tym zamęczysz Wink


/Edit

Swoją drogą to trzeba być perfidnym talentem żeby mieć quattro i wypaść z łuku, który ukażę na poniższym zdjęciu.

Image


RE: Jaki samochód na początek - kamil997 - 18/01/2015 01:58 AM

(18/01/2015 01:19 AM)SztywnyFred napisał(a):  Was powyginało chyba. Kupi sobie 2.8 Quattro jako niedoświadczony kierowca i zawinie jakieś drzewo, bo nie zapanuje nad autem, mocą i gabarytami takiej krowy.. Wiele już takich było. Kiedyś u mnie stało sobie na podjeździe Audi A8 4.2 quattro.. Koleś sobie zawracał i pojechał. Po miesiącu: http://fotobytow.pl/2014/05/17/kolejny-grozny-wypadek-na-naszych-drogach/

Ja bym polecił Ci Seata Ibizę 2 FL z silnikiem 1.9 TDI 110km. Można zejść do 4 litrów w trasie z tego co mi wiadomo. Auto jest nieduże, w sam raz na pierwsze. A jak kupisz sobie limuzynę to się tym zamęczysz Wink


/Edit

Swoją drogą to trzeba być perfidnym talentem żeby mieć quattro i wypaść z łuku, który ukażę na poniższym zdjęciu.


Image

No to grubo masz Wink Taka krowa lepiej trzyma się drogi niż taki seat Wink Tu masz napęd na 4 więc jeśli wpadniesz w poślizg i jeśli panujesz nad kierownicą nie jest problemem Tongue Ja można by powiedzieć że się tylko wożę bo na 18 z gwintem na naszych drogach nie zaszalejesz, ale mi taka jazda odpowiada Smile I nie rozumiem czemu ma się zmęczyć limuzyną. Gościu pewnie w przyszłości chce zostać Kierowcą zawodowym więc parking z takim Audi jak mam ja nie powinno stwarzać problemu. Każdy woli co innego ja planuję za jakieś 2 lata kupić a8/s8 oczywiście 4.2 Wink


RE: Jaki samochód na początek - SztywnyFred - 18/01/2015 02:04 AM

Taką krową trzeba umieć jeździć, a nie że dopiero co zdał prawko i kupi sobie 2.8 quattro.. No jak widać na załączonym przeze mnie zdjęciu nawet quattro nie pomogło Wink Trzeba mieć doświadczenie do takiej mocy. Byle żółtodziób nie może takim autem jeździć, bo nie daj bóg coś się stanie i zabije, albo siebie, albo kogoś.


RE: Jaki samochód na początek - Michal_Z_gno - 18/01/2015 02:11 AM

Nie chcę mi się czytać wątku od początku ale jak domyślam się chodzi o zakup pierwszego auta więc tu można powiedzieć, że jest kilka ważnych aspektów którze należy brać pod uwagę a najważniejsze to:
- koszty eksploatacji (takie audi ma droższe części niż np. golf)
- pojemność silnika (wiadomo im większa pojemność tym opłaty wyższe)

Ogólnie jeśli chodzi o pierwsza auto to najlepsze i najbardziej optymalne będzie takie mające około 100KM i silnik do maks. 1.9


RE: Jaki samochód na początek - LukaszTrakeR - 18/01/2015 02:20 AM

mnie też czeka kupno pierwszego auta narazie się wożę passatem ojca 1.9 TDI 130 km B5 lft 2004 r. Natomiast ja chce kupić sobie albo Audi 80 (coupe) od 1.9 - 2.3 Benzyna gaz cena takiego autka zaczyna się od 4000 PLN albo vw golf II lub III 1.6 Gaz i swapować do 2.5 a nawet 3.0 l cena takiego autka zaczyna się od 2000 PLN jeszcze jedna opcja vw passat b3 2.0 Benzyna + Gaz znalazłem takie za 2.500 PLN tylko teraz zarobić te pieniądze


RE: Jaki samochód na początek - kurczak100012 - 18/01/2015 02:21 AM

Ja znaczy mój tata ma renault espace iv zmodowaną z 150 na 190 jak kto woli i co


RE: Jaki samochód na początek - kurczak100012 - 18/01/2015 02:22 AM

Ja znaczy mój tata ma renault espace iv 2.2 dci zmodowaną z 150 na 190 jak kto woli i co