eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] (/thread-20576.html)



Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - Zajcuu - 26/06/2014 09:41 PM

Ma premierę jutro, w skład wchodzi ETS 2, dodatek Going East oraz malowania Ice Cold Paint, Halloween Paint, Force of Nature Paint, Polish Paint.

Image


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - Śliwka - 26/06/2014 09:44 PM

O kurczę xD ciekawe ileż to kosztuje Big Grin


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - VresT - 26/06/2014 09:46 PM

Wszystko dali w jednym pudełku Smile ładnieSmile


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - bumbumek - 26/06/2014 09:51 PM

Fajne wydanie, a cena? Stawiam na 49.99zł Wink


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - Śliwka - 26/06/2014 09:53 PM

(26/06/2014 09:51 PM)bumbumek napisał(a):  Fajne wydanie, a cena? Stawiam na 49.99zł Wink

Oj tu cię zaskocze: http://muve.pl/pc/symulacje/euro-truck-simulator-2-edycja-roku-pc/73068


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - bumbumek - 26/06/2014 09:57 PM

WOW, oni są walnięci...Cena uważam zdecydowanie za wysoka. Tyle za grę i dodatek, oraz za paintowe bzdurki? Naprawdę jestem zdziwiony tą zbyt wysoką ceną.


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - limowski - 26/06/2014 10:17 PM

Walnięci? No chyba masz rację, ja za "Złotą Edycję" zapłaciłem 20 zł w promocji a tu chcą od ludzi niecałą stówkę. Chociaż w sumie jak podstawa kosztuje około 60 zł a DLC tyle samo to i tak bardziej się opłaca kupić to połączenie. Ale moim zdaniem i tak warto czekać na promocje Big Grin


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - bumbumek - 26/06/2014 10:32 PM

Mnie ciekawi co jest w tej niby książce...Poradnik? Instrukcja do gry? Historia ciężarówek? :E


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - Maciejos - 26/06/2014 10:35 PM

Ten DLC, z polskimi malowaniami, można sobie spokojnie samemu zrobić, jak się umie takie rzeczy robić. We wcześniejszych DLC to jakoś wyglądało ładnie, ale nie przesadzajmy. Każdy może zrobić szary skin i wkleić na drzwi flagę polski. Jestem ciekaw, czy taniej by nie wyszło, kupowanie oddzielnie poszczególnych dodatków. Niestety, oni muszą z czegoś się utrzymać, więc nie ma się co dziwić, że cena taka wygórowana Wink.


RE: Nowa Edycja Euro Truck Simulator 2 [Edycja Roku] - Michal_Z_gno - 27/06/2014 02:11 AM

Cena trochę za wysoka zwłaszcza, że teraz jest na steamie promocja i można kupić fajny zestaw:
Euro Truck Simulator 2, Euro Truck Simulator, Euro Truck Simulator 2 - Going East!, Euro Truck Simulator 2 - Halloween Paint Jobs Pack, Scania Truck Driving Simulator, Euro Truck Simulator 2 - Ice Cold Paint Jobs Pack, Euro Truck Simulator 2 - Force of Nature Paint Jobs Pack, Trucks & Trailers, Bus Driver
Za około 40 złotych.
http://store.steampowered.com/app/227300/

Ale wiadomo takie zestawy są dla osób niezorientowanych w temacie (takich graczy niedzielnych) od których łatwiej wyciągnąć kasę.



Ogólnie mogliby zrobić książkę ale coś w takim stylu jak w STDS czyli info o realnych ciężarówkach które istnieją też w ETS2 (oczywiście w STDS było to w menu gry a tu chodzi o coś podobnego ale w wersji książkowej).