eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
(Pytania) Naprawa plastikowego modelu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: (Pytania) Naprawa plastikowego modelu (/thread-21014.html)



(Pytania) Naprawa plastikowego modelu - trucker2121 - 12/07/2014 05:06 PM

Witam, Wczoraj odgrzebałem zakurzony model na zdalne sterowanie Porschaka 911 turbo, dokładnie jest to model 4 generacji 911 oznaczony symbolem 996 turbo. Automatycznie wróciły wspomnienia jak byłem mały i śmigałem nim po podwórku i wszyscy patrzyli z zachwytu. Posiadał 3 biegi, kierunkowskazy, alarm, klakson.
Pewnego razu niestety samochód zsunął się z dość wysokiej szafy i poleciał, w wyniku czego pękły i doleciały 2 przednie słupki, popękały drzwi w miejscach zawiasów i do tamtej pory kurzy się w komórce. Co prawda jestem już za duży żeby czymś takim się bawić Big Grin, ale chciałbym spróbować go odnowić. Problem w tym, że do końca nie wiem jak się za to zabrać?
Czy czymś podkleić te pęknięcia, a potem szlifować papierem i przejechać jakąś szpachlą? Jak tak to jaką dokładnie szpachlą w miarę tanią, czym polakierować i jak?
Tak, żeby zrobić to w miarę małym kosztem. Nigdy się tym nie zajmowałem i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi coś doradzić.

Chodzi dokładnie o tą maszynkę: Big Grin
Image

Teraz jest w masakrycznym stanie.


RE: (Pytania) Naprawa plastikowego modelu - seba199919 - 12/07/2014 05:08 PM

Jak dla mnie poszperaj trochę w internecie, jest masa stron o takiej tematyce, na pewno tam znajdziesz odpowiedź.