eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kolejne wieści od SCS Software - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Kolejne wieści od SCS Software (/thread-21308.html)



Kolejne wieści od SCS Software - bumbumek - 23/07/2014 02:43 PM

Na swoim oficjalnym blogu SCS informuje iż pracują nad wprowadzeniem osiągnięć (czyli tzw. achievements) do ETS 2 - nie zostało niestety podane czy dotyczy to tylko wersji STEAMowej, czy też również pudełkowej.

Co ciekawe, dla przetestowania ich funkcjonalności wprowadzili je właśnie w grze Trucks &Trailers, które od dziś dostępne są dla każdego posiadacza w/w gry w wersji ze STEAM.

Kilka screenów:

Image

Image

Image

Źródło: blog.scssoft.com

Pełną treść można przeczytać tu:
http://blog.scssoft.com/2014/07/achievement-unlocked-trucks-trailers.html?m=1


RE: Kolejne wieści od SCS Software - limowski - 25/07/2014 08:10 PM

Dzięki za info. Nie wiem do czego będzie to służyć, ale wolę aby pozostało to na platformie Steam bo niepotrzebnie zaśmiecałoby grę.

PS. Dlaczego bumbumek nadal nie ma rangi VIP, skoro tak bardzo udziela się na forum?


RE: Kolejne wieści od SCS Software - Michal_Z_gno - 25/07/2014 08:23 PM

LimfaON to pewnie będzie służyć jako graficzne ikony postępu w grze czyli np. ten zegar to będzie nagroda za dostarczanie ładunków w terminie, kamera nagroda za dużą ilość screenów itd.

Ogólnie takie rzeczy są już znane w grach od SCS (np. 18WoS:ET2) więc nie jest to jakaś wielka nowość a raczej takie urozmaicenie ETS2.


Ps. Co do bumbumka to jak nie ma Vipa jak ma Tongue


RE: Kolejne wieści od SCS Software - bumbumek - 25/07/2014 08:33 PM

Dziękuję Tobie Limku za dobre słowo w moim kierunku Smile oraz Tobie Michał za samą inicjatywę przyznania mi tej rangi.

A wracając do meritum - mnie zupełnie te osiągnięcia nie interesują, ale trza przyznać że to obecnie standard w platformach typu STEAM czy inne. A jako że ETS 2 jest m.in. na tej platformie, to już wcześniej mnie dziwiło, że tych achievements nie było. Bo mam sporo gier na STEAM-ie, i każda ma właśnie osiągnięcia.


RE: Kolejne wieści od SCS Software - VresT - 25/07/2014 09:25 PM

Grati bumek ;-) Co do osiągnięć w ETS2 podoba mi się takowa opcja z miłą chęcią zobaczę co z tego wyniknie Smile


RE: Kolejne wieści od SCS Software - bumbumek - 25/07/2014 10:12 PM

Zapewne żeby cieszyć się nimi, to trza będzie rozpocząć od nowa grę, co będzie przeszkodą nie do przejścia dla wielu. No bo przykładowo jeśli pykną osiągnięcie w stylu zarobienia swego pierwszego miliona w grze, a ja już mam ich pięć na obecnym sejwie, to co? Nagle zaczną te osiągnięcia szaleć w naszym prawym górnym narożniku? Wink