eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Router od Plusa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Router od Plusa (/thread-21322.html)

Strony: 1 2


Router od Plusa - Rabtuś - 24/07/2014 10:13 AM

Siemka tak jak w temacie. Zastanawiam się nad Routerem od Plusa w Power LTE, ma ktoś z was takie coś? Bo nie wiem czy warto brać.
zastanawiałem się nad ruterem: Huawei B593s-22

Z góry dzięki za pomocSmile


RE: Router od Plusa - VresT - 24/07/2014 10:27 AM

Słyszałem że jest to bardzo szybko router bo ponad 150 Mb/s ;P A ile kosztuje za 1 mies ?


RE: Router od Plusa - Rabtuś - 24/07/2014 10:28 AM

Jest to w abonamecie 60 zł


RE: Router od Plusa - VresT - 24/07/2014 10:46 AM

A jest tam w tym routerze jakiś limit GB czy nie masz tam limitu ? Aha i prędkość jaka to jest bo są różne prędkości do wybrania Tongue


RE: Router od Plusa - Rabtuś - 24/07/2014 10:52 AM

Tam jest tak że masz do wykorzystania 30 GB ale jak je wykorzystasz to i tak masz nadal neta a nie ma dużej różnicy w prędkości.


RE: Router od Plusa - VresT - 24/07/2014 11:10 AM

Moim zdaniem raczej opłacało by się wsiąść Smile


RE: Router od Plusa - Macharis - 24/07/2014 11:29 AM

Pierwszy fakt jest taki, że w Polsce sieć LTE znajdziesz w niewielu wielkich miastach, nawet w samej Warszawie miejscami jej nie ma.
Drugi fakt jest taki, że po przekroczeniu limitu 30GB czekasz jak frajer do następnego okresu rozliczeniowego i czekasz na nowy limit.
Router nie ma tu wielkiego znaczenia. A tak jak pisałeś, że nie odczuwasz zmiany prędkości to porównaj sobie prędkość 100km/h do prędkości 1km/h. Po prostu net zwalnia tak, że nie uruchomisz choćby facebooka Wink Jeśli natomiast nie masz możliwości korzystania z internetu "po kablu" to radziłbym się zastanowić nad ofertą T-Mobile, gdyż ostatnio bardzo szybki internet z limitem 100GB (który na prawdę starcza do końca okresu rozliczeniowego nawet przy dużej eksploatacji) był w cenie około 100pln miesięcznie z routerem Wink. Jeśli chcesz przyślę Ci nawet speed testa z tej taryfy, gdyż sam ją posiadam i jestem zadowolony. Internet LTE z Plusa jest opłacany, ale jego karta sim leży obok routera "na wszelki wypadek". Smile


RE: Router od Plusa - Perkins - 24/07/2014 11:43 AM

Ja mam bezprzewodowy z Orange, niby 40mb na sek. ale koniec limitu i taaak muli że szok, więc nie łaszcz się że po skończonym limicie będzie prawie w tej samej prędkości działał ci ten LTE. Ja polecam Play, kolega ma wykupiony za ileś tam zł i do 2016 roku ma za darmo. Smile


RE: Router od Plusa - Macharis - 24/07/2014 11:49 AM

UP:
Play ma ten problem, że często potrafi tak z nudów co kilka minut zrywać połączenie Wink. Z polskiego rynku internetów mobilnych, to nie mam ani nie miałem tylko Orange właśnie, poza tym każdemu, zawsze i wszędzie będę polecał internet z różowej sieci Wink


RE: Router od Plusa - Perkins - 24/07/2014 11:53 AM

Play nie zrywa z nudów tylko u kolegi jest blokada że co 1h mu rozłącza coś ala akcja "Chroń oczy" :E.