eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zmodeler nie chce się włączyć. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Zmodeler nie chce się włączyć. (/thread-21514.html)



Zmodeler nie chce się włączyć. - MATEUSZWI - 31/07/2014 02:49 PM

Siemka, walczę już z tym drugi miesiąc, ale dopiero dziś zakładam temat.
Widziałem że jest parę tematów w tej sprawie, czytałem większość lecz ciężko się coś połapać do mojego przypadku, dlatego też zakładam nowy.
A co do problemu, gdy chcę zainstalować vcredist_x86, wyświetla mi taki o błąd i tutaj zabawa się kończy. Pobierałem ze strony Microsofta ten pakiet C++ 2005, ale nic mi to nie daje. Posiadam 64 bitowy system.
Próbowałem też otworzyć samego zmodka, bez tych vcr no i też nici z tego, może ktoś jest tak mądry i mi pomoże bo bardzo chciałbym zacząć się w tym bawić. Pozdrawiam
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Zmodeler nie chce się włączyć. - Michal_Z_gno - 31/07/2014 11:49 PM

Z tego co widać na fotkach to robisz błąd próbując odpalić zmoda prosto z winrara.
Ogólnie wypakuj go na pulpit i próbuj stamtąd go odpalić.

Co do pakietu Visual C++ to ta w paczce jest oznaczona jako x86 czyli pod 32 bitowy system więc musisz pobrać i zainstalować wersje oznaczone jako x64 czyli pod 64 bitowy system.