eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Graku w ME - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Graku w ME (/thread-21586.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Graku w ME - Michal_Z_gno - 30/08/2018 10:43 PM

Widać przebudowa będzie konkretna.


RE: Graku w ME - GrakuPL - 03/09/2018 01:07 PM

Kolejny odcineczek, tym razem tworzymy przeprawę przez rzekę obok wyburzonego starego mostu w Ostrołęce.





RE: Graku w ME - Krystian30 - 03/09/2018 01:56 PM

Ciekawe projektyWykrzyknik Czekam na więcej Smile


RE: Graku w ME - Michal_Z_gno - 03/09/2018 11:41 PM

Tą muzyką na końcu to miałeś zamiar kogoś ogłuszyć Pytajnik Big Grin
A co do mostu to nie skasowałeś trawy na jednym wjeździe ale po za tym to jest klasa.


RE: Graku w ME - GrakuPL - 04/09/2018 06:00 AM

Panie Michale, ja bym zostawił coś takiego? Następny odcinek już nagrany, wszystko ogarnięte na tip-top. Big Grin


RE: Graku w ME - Misiek - 04/09/2018 02:02 PM

Nawet ja się załapałem do filmu :E Może nie chlubnie, ale zawsze coś Big Grin A co filmiku bardzo fajny jak i objazd mostu :-)


RE: Graku w ME - Michal_Z_gno - 04/09/2018 02:08 PM

(04/09/2018 06:00 AM)GrakuPL napisał(a):  Panie Michale, ja bym zostawił coś takiego? Następny odcinek już nagrany, wszystko ogarnięte na tip-top. Big Grin

A skąd ja mam wiedzieć czy byś zostawił czy nie :E
Ale serio to przecież wiem, że takie coś to jest normalny etap twórczy i prawdziwą okazałość można oceniać dopiero w produkcie finalnym a i ten też ma prawo mieć jakieś tam drobne felerki przy tak dużej mapce jak PR.


Ps. Swoją drogą masz jakiś link do tego nowego projektu o którym wspomniałeś co ma być niby konkurencją dla PR bo coś tam niby znalazłem o tym w necie ale wolę się upewnić czy to jest to samo. Tak czy siak to co znalazłem to raczej nie będzie konkurencja a przynajmniej nie w najbliższym czasie bo tam jest jeszcze cały ogrom pracy aby zbliżyć się choć trochę do poziomu PR - bo na razie z tego co widziałem tam będzie coś w stylu wczesnych początków PR (wtedy jeszcze Europe Rebuilding od Satana19990) - a łatwo można policzyć ile lat zajęło rozwinięcie tego do obecnego stanu. Więc ja bym tego nie nazywał konkurencją ale bardziej alternatywą i ciekawostką przyrodniczą która dopiero z czasem ma szanse stać się czymś fajnym ale niestety nie w tym momencie bo na każdy projekt mapowy potrzeba ogromu czasu i nie ma co się łudzić, że pierwsze wydane wersje zrobią jakieś wielkie zamieszanie (no chyba, że ktoś postawi zamiast pracy w mapeditorze na marketing youtubowy gdzie jak wiadomo często opinie są przekolorowane i nieadekwatne do rzeczywistego stanu).


RE: Graku w ME - GrakuPL - 06/09/2018 06:04 PM






RE: Graku w ME - Jakubek - 06/09/2018 06:11 PM

Fajny klimat, oby szybko nie zlikwidowali tego objazdu w Ostrołęce, bo twoje prace są piękne, a szkoda byłoby usuwać ten objazd.


RE: Graku w ME - Michal_Z_gno - 07/09/2018 10:07 AM

Zostałem wspomniany i to cieszy a może nawet teraz zrobię dzięki temu jakąś karierę lub zostanę jakimś celebrytom :E
A serio to fajnie, że trawa już została skoszona Tongue


Ps. Jeśli chodzi o tabliczki z nazwami ulic to przy takiej scali raczej bym to pominął lub stosował dość ostrożnie ponieważ ludzie będą za chwilę się czepiać, że nazwa ulicy nie taka lub gdzieś nie ma tabliczki a powinna być i co najważniejsze jest tego szeroki zakres bo każde miasto ma inny wzór takich tabliczek.
Tak czy siak ja mam obecnie coś takiego https://abload.de/img/20180725123243_1g7e8i.jpg i jak będę miał chwilkę to wyciągnę ten model z plików z moją mapką i podeślę Michałowi to może coś tam zdziała wam do mapki.