eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. (/thread-21667.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Dafik97 - 08/08/2014 02:02 PM




W piątek wróciliśmy swoją Scanią na bazę firmy, żeby ją trochę dopracować odnośnie mówiąc po lakierować. Z szefem się dogadałem wcześniej, że wezmę swoją Scanie i będę jeździł na stałe, tylko za żarówki do Scanii z własnej kieszeni kasa leci. Big Grin Te 3 ośki w Scanii są potrzebne bo nie wiadomo jaki ładunek się trafi, może gabaryt, może coś innego a piorun go tam wie. Big Grin W Niedziele wieczorem zachodzę na bazę a tu już moja Scaniulka stoi ze zmianami lekkimi. Pierwszą trasę po urlopie od spedytora dostaliśmy na Francję do Lyonu z naczepą cysterną do Lyonu ten ładunek jest pilny.

Cytat:Trasa: Gdańsk[PL]-Lyon[FR]
Nazwa ładunku: Benzyna
Ilość litrów: 38 000 l
Ilość kilometrów do pokonania: 1803 km

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dziękuje za komentarze. Smile

Starałem się jakoś fajnie napisać opis, proszę o wyrozumiałość. Smile

Zapraszam do oceniania i komentowania. Smile

Szerokości i przyczepności życzę. Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - bumbumek - 08/08/2014 02:36 PM

Świetna, szczegółowa relacja z fajnym opisem, a trzecie zdjęcie od dołu jest nader wyjątkowe Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Dafik97 - 08/08/2014 08:10 PM





Jeszcze czwartek wieczorem zdążyłem zjechać na warsztat w Lyonie żeby zmienić ogumienie z felgą. Ta impreza nie była taka tania ze względu na opony i na felgi, no cóż wszytko kosztuje i jeszcze na tyle osi.Tego samego wieczoru dostaliśmy zlecenie na przewóz wózków widłowych do Budapesztu.W piątek wyruszając o godzinie: 2:00 w nocy na Węgry.:)Jadąc przez Szwajcarię jakiś kretyn z Magnumki z naczepą DHL sobie stał w miejscu i coś kombinuje(Zdjęcia będą niżej). A przed nim jeszcze stały osobówki, patrząc, że nie wyhamuję no to odbiłem na prawo (dobrze, że tam barierek nie było).Dopiero szef by mi dał za to, że wróciłem z urlopu i już coś jest uszkodzone.:E Do Budapesztu zjechałem dopiero Sobotę na wieczór, a rozładunek dopiero odbył się w Poniedziałek o godzinie 9:48.

Cytat:Trasa:: Lyon-Budapest
Nazwa ładunku: Wózki widłowe
Ilość: 4
Ilość kilometrów do pokonania: 1442 km

Te moje nowe gumy w ciągniku. Smile
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Tu jest ten kretyn....
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do komentowania oraz oceniania. Smile

Życzę szerokości i przyczepności. Smile

W opisach jestem dopiero Amatorem, proszę o wyrozumiałość. Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - bumbumek - 08/08/2014 08:17 PM

Ciekawa relacja, koła też świetne...I tak przy okazji - skąd je wytrzasnąłeś? Wink


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Dafik97 - 08/08/2014 08:18 PM

Dziękuje. Smile A te koła znalazłem na złomie dziale Części do ciężarówek. :E


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - limowski - 09/08/2014 12:45 PM

Fotki fajnie wykonane Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Dafik97 - 10/08/2014 07:15 PM





Poniedziałek dostaliśmy z Budapesztu na przewiezienie 24 palet piwa Heineken do Birmingham od godziny 11:15 podstawiliśmy się do załadunku. Około godziny 13 zostaliśmy załadowani i trzeba było iść po odbiór papierów a tam jak zawsze kolejka, no mówi się takie jest życie kierowcy. Papiery odebraliśmy i ruszyliśmy już na tą Anglię, obawa była jedna,żeby na parkingów podczas pauzy nikt nie ukradł kilkanaście piw.Na drogach miałem kilka przygód, normalnie aż mi się gorąco robiło czasami jak dochodziło do nie fortunnych sytuacji. W okolicach Lille przed skrzyżowaniem jadą z prędkością 55km/h zaczął jakiś pajac z VW Golfa III na rejestracjach francuskich hamować gwałtownie i ja widząc, że nie wyhamuje no to szybko na lewy i po heblach, podczas hamowania jeszcze nawierzchnia była śliska to się trochę złożyłem zestawem. Na szczęście z lewej strony nie było nikogo. Gdy znalazłem jakiś najbliższy parking, zjechałem żeby zobaczyć czy nic się nie stało z towarem a wiadomo, że taki towar szybko można uszkodzić. Dostałem już od szefa cynk, że będę najprawdopodobniej jechał innym zestawem, no ale wszystko jest jeszcze do przemyślenia na ten temat i zależy od tego na co będzie chciał mnie wsadzić. Do Birmingham zajechałem dopiero piątek rano 7:33,ale już przed miastem powstał koreczek mały bo tam 2 ciężarówki się zderzyły i ruch przyblokowały.Wszyscy na magazynie tam u nich pracują 24/7 i jest kilka zmian, coś tam rozmawiałem no to niby 3 zmiany są. Byłem u nich się spytać o której mnie rozładują, odpowiedzieli mi,że gdzieś w okolicach 14-16 bo mają dużo ciężarówek do rozładowania i że wołają kierowców na cb radio po przez rejestrację samochodu i naczepy.

Cytat:Trasa: Budapeszt-Brimingham
Nazwa ładunku: Piwo Heineken
Ilość palet: 24
Do celu: 2030 km

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do komentowania oraz oceniania.Smile

Do zobaczenia na szlaku. Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - VresT - 10/08/2014 07:26 PM

Bardzo dużo fotek robisz i to jest jak najbardziej na + Tongue


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - bumbumek - 10/08/2014 07:30 PM

Świetna relacja, szczególnie przedostatnie zdjęcie przypadło mi do gustu Ok


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - pitreekk - 10/08/2014 07:37 PM

Dużo fajnych, ciekawych fotek. 10/10