eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. (/thread-21667.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Rabtuś - 11/12/2014 06:45 PM

Fajne focieTongue


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Paweł - 11/12/2014 07:10 PM

Super fotki ! Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Dafik97 - 18/12/2014 11:55 PM

Więc jak wszyscy wiecie jestem oficjalnym kierowcą tej firmy a oczywiście Europe Virtual Transport przydzielono mi Mercedesa o którego się zatroszczę jak poprzednik mój lub może trochę lepiej. Po przejechaniu ponad 1k km stwierdziłem nie jest tak tragicznie i nie najgorzej się prowadzi tego Mieczysława. Nie mam weny zbytnio na pisanie więc najlepiej jak przejdę do zdjęć z prezentacji zestawu. Big Grin

Sprawdzanie oświetlenia czy wszytko podłączone przed długą trasą i oczywiście na bazie.

Image

Złapany w Niemczech w stronę Dresden/Erfrut.

Image

Zjazd w stronę Zurich na Geneve w Szwajacarii.

Image

Atakujemy na Geneve, już niedaleko. Big Grin
Image

Dziękuje za komentarze i zapraszam ponownie do oceniania i komentowania zdjęć. Smile

Życzę wszystkim szerokości jak i zarówno przyczepności na drogach oraz dużo wyjazdów co i przyjazdów szczęśliwie do domu. Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Lukasz93 - 19/12/2014 12:02 AM

Fotki niczego sobie Tongue trzymaj tak dalej Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - scaniownik - 19/12/2014 12:46 AM

Super foty, tylko szkoda że tak mało Tongue


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Michal_Z_gno - 19/12/2014 01:54 AM

Fotki komponują się na 10/10


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Paweł - 19/12/2014 06:40 AM

Fotki bardzo ładne Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Bajos - 19/12/2014 07:52 AM

Fajne fotki Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Dafik97 - 20/12/2014 05:16 PM

No to witam po raz kolejny was drodzy kierowcy. Tak jeżdżąc samotnie po Europie i nie tylko ostatnio przyszło mi do myślenie po co ja się śpieszę? Jak przecież mogę trochę wolniej i wracać bezpiecznie na bazę a potem do domu. Niedawno przeprowadziłem się do końca z rzeczami pod Poznaniem dokładniej aby było bliżej do pracy. A dlaczego tak stwierdziłem, że nie mam po co się spieszyć? Otóż nie mam dzieci jeszcze i na razie nie planuje, nie mam żony, na razie też nie planuje się żenić. Jedynie mam dziewczynę do której można szybko pędzić, ale sama stwierdziła wolniej i bezpieczniej jeździj żebyś się nigdzie nie pozabijał albo żeby ci się nic nie stało. I sam też tak stwierdziłem ostatnio w trasie. Jak nieraz patrzę na niektórych wariatów to czasami mi ręce opadają. Teraz nastały takie czasy, że każdemu gdzieś się śpieszy. A ciekawiej by było jakby wszyscy trochę przystopowali te śpieszenie i robić w takim trochę wolniejszym tempem.

Pauza zawsze musi być.
Image

W Anglii i jadą z oranżadą.
Image

Słonecznie i myjemy landówką.

Image

Wyjazd z Cpn-u i niedaleko Europy.

Image

Musiałem na Cpn zjechać, ponieważ musiałem obejść i sprawdzić naczepę bo coś dziwnie prowadziło ją.

Image

No i szczęśliwie wróciłem na bazę.

Image

Dziękuje za komentarze i zapraszam ponownie do oceniania i komentowania zdjęć. Smile

Życzę wszystkim szerokości jak i zarówno przyczepności na drogach oraz dużo wyjazdów co i przyjazdów szczęśliwie do domu. Smile


RE: Szlakami Po Europie i Nie Tylko. - Paweł - 20/12/2014 05:34 PM

Zajebiaszcze fotki Smile