eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
nieaktywna karta LTE od plusa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: nieaktywna karta LTE od plusa (/thread-21691.html)

Strony: 1 2


nieaktywna karta LTE od plusa - Rabtuś - 06/08/2014 07:03 PM

WitamWykrzyknik
W lipcu tego roku przedłużyłem umowę w plusie o Internet LTE bez limitu i wszysko bylo pieknie ładnie ale jakimś cudem karta USIM została uszkodzona, no to pojechałem do plusa wymienili mi bez problemu na nową kartę i powiedzieli ze aktywna będzie za 2H, ale do tej pory nie jest aktywna bylem dzisiaj w plusie dzwoniłem do BOK i powiedzieli ze karta jest aktywna. Moze ktoś z was miał taki problemPytajnik
z góry dzięki za pomoc.


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - .:Seba11:. - 06/08/2014 07:54 PM

Hmm, może coś nie tak podłączyłeś bo ja mam ten LTE od 3 miechów i działa ładnie


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Q_Nick - 06/08/2014 08:17 PM

przeczysc styki w modemie i reinstaluj sterownik Smile


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Rabtuś - 06/08/2014 08:20 PM

No ale ja kartę wymieniałem bo tamta byla uszkodzona ni to dali mi nowa. A moze to byc spowodowane ze Internet 3G zostal wykorzystany a LTE mam bez limitu i może być przez to że LTE nie dziala czy nic to wspólnego nie maPytajnik


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Q_Nick - 06/08/2014 09:02 PM

nie . Gdy wykożystasz 3g internet zwalnia do 16 kb/s


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Rabtuś - 07/08/2014 07:46 AM

(06/08/2014 08:17 PM)Al Khalif napisał(a):  przeczysc styki w modemie i reinstaluj sterownik Smile

To nie jest wina modemu ani sterowników bo włożyłem kartę do Tel i też net mi nie działa a telu.
Jak wpisuje adres strony Google allegro czy jakaś inna to przenosi mnie na stronę plusa http://www.plus.pl/internet-lte to jest ta strona


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Q_Nick - 07/08/2014 08:17 AM

Widać plus ma jakieś problemy u siebie. Też mam plusa w telefonie i czasami net nie działa, a czasami trace cały zasięg bez powodu mimo iż mam 8 km od domu przekaźnik.


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - limowski - 07/08/2014 11:12 AM

Włóż kartę do telefonu i wykonaj połączenie na jakikolwiek numer (najlepiej czyjś z rodziny aby nikt nie odebrał). Jak usłyszysz sygnał to znaczy, ze karta jest już aktywowana. Wiem, że tak dokonuje się aktywacji wymienionej karty w T-Mobile, heyah, Play i Virgin Mobile Smile


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Rabtuś - 07/08/2014 01:49 PM

(07/08/2014 11:12 AM)LimfaON napisał(a):  Włóż kartę do telefonu i wykonaj połączenie na jakikolwiek numer (najlepiej czyjś z rodziny aby nikt nie odebrał). Jak usłyszysz sygnał to znaczy, ze karta jest już aktywowana. Wiem, że tak dokonuje się aktywacji wymienionej karty w T-Mobile, heyah, Play i Virgin Mobile Smile

Zrobiłem tak i sygnał jest ale net nie działa ani w Tel ani na kompie jak włożę kartę do modemu:/


RE: nieaktywna karta LTE od plusa - Macharis - 07/08/2014 02:18 PM

Musisz zalogować się na ebok z Plusie https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action?brandId=Postpaid i dopisać do swego konta kartę sim z internetem LTE, pamiętaj, że na numer internetu przyjdzie sms więc kartę lepiej zadokuj na ten czas w telefonie komórkowym.
Poza tym świeć Panie nad twoimi nerwami podczas korzystania z LTE od Plusa [*]...

Ponadto każdy internet mobilny ma limit transferu danych, znając twoje szczęście jest to 20mb/s który wykorzystasz po tygodniu normalnego użytkowania