eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! (/thread-21852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Piter - 12/08/2014 07:24 AM

Witam,nie wiem czy ktoś już wrzucił gdzieś coś podobnego,jeśli tak to wywalcieSmile

Image

Dodatek od SCS Software Euro Truck Simulator 2: Skandinavia add-on. Kotorogt Data wydania planowana jest na 8 października 2014, w cenie 9,99 euro.

Features:

Expand Euro Truck Simulator 2 gaming experience in the Nordic countries and travel in Denmark, Sweden and Norway! Enjoy thousands of kilometers of new roads with typical Scandinavian style: large forest landscapes, punctuated by picturesque lakes and spectacular views of the rivers and fjords. Drive through the small towns with pretty red houses and deliver the goods to cities such as Oslo and Stockholm. Even more time is much more extensive network of roads, as in "Go east," and more cities and detailed landscapes are waiting for you!

Wstępna lista miast, które zostaną zawarte w DLS:

Kongeriget Danmark / Królestwo Danii
1.Odense / OB
2.Aarhus / Aarhus
3.Aalborg / Aalborg
4.Kobenhavn / Kopenhaga

Konungariket Sverige / Królestwo Szwecji
5.Stockholm / Stokgo? Lm
6.Uppsala / Uppsala
7.Vasteras / Vasteras
8.Orebro / Orebro
9. Jönköping / Jönköping
10.Linkoping / Linköping
11.Goteborg / Göteborg
12.Malmo / Malmö
13.Helsingborg / Helsingborg
14.Karlskrona / Karlskrona
15.Kalmar / Kalmar
16.Vaxjo / Växjö

Kongeriket Norge / Królestwo Norwegii
17.Oslo / Oslo
18.Kristiansand / Kristiansand
19.Stavanger / Stavanger
20.Bergen / Bergen


Image


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Kierman007 - 12/08/2014 08:44 AM

Ale przecież mamy PM [Pro mods]. PytajnikPytajnik


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Maniek - 12/08/2014 08:53 AM

Powiem tak, wygląda to nieźle ale co z tego wyjdzie to nie wiem.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - The Domin162 - 12/08/2014 08:56 AM

Ale na Pro Mods nie pograsz na multi Tongue


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 12/08/2014 10:07 AM

No i co my teraz zrobimy? Co zrobi ProMods? To istny gwóźdź do trumny tej modyfikacji...Jedynymi atutami może być to, że dodaje on kilka miast w europie, oraz to, że jest on darmowy...

Sam nie wiem czy zrezygnuję z ProMods dla tego dodatku...Trudny orzech do zgryzienia będzie.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - The Domin162 - 12/08/2014 10:26 AM

Ja zostałbym przy Pro Mods.Chociaż te Multi korci Tongue


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - VresT - 12/08/2014 10:42 AM

Racja bumek ciężki wybór przed nami będzie stał ;P


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 12/08/2014 11:41 AM

Będzie trudna decyzja, bo przecież w PM 1.7 ma być rozbudowana Finlandia do ok. dziewięciu miast. A tego w dodatku od SCS nie uświadczymy...


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Macharis - 12/08/2014 01:45 PM

Trochę smutno, że jednak w Karlskronie nie ma promowiska :/...
Ale wydaje mi się, że nowa wersja Poland Rebuilding wraz z ProMods będzie o wiele lepsza niż dodatek ze Skandynawią Wink.
Jednakże sam Radol pisał, że jego mapa nie długo będzie niezależna od innych, tak więc na prawdę trudna sprawa :/


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - .:Seba11:. - 12/08/2014 01:53 PM

Super że wyjdzie ten dodatek, będę kupował