eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! (/thread-21852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 12/08/2014 02:05 PM

Ten dodatek to kolejny przykład błędnych decyzji SCS Software - wiedzą że istnieje rozbudowany ProMods, gościli nawet twórców tej modyfikacji u siebie w studio, to robią prawie idenyczną mapę zamiast posłuchać głosu graczy, i zrobić Hiszpanię/Portugalię, albo południowe części europy, czyli Rumunia/Bułgaria/Grecja czy też bałkany.

SCS, coraz więcej macie minusów od społeczności ''plejerskiej''. Zacznijcie Nas słuchać.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Rabtuś - 12/08/2014 08:27 PM

Mogli by jakieś trucki dać a nie mapkę. Ileż mamy czekać na jakieś auto


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - LukaszTrakeR - 12/08/2014 08:30 PM

ja powiem tak przecież to jest kopia promods może inne modele będą czy coś zobaczymy


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Michal_Z_gno - 12/08/2014 09:00 PM

Dodatek zapowiada się fajny i być może też go zakupię bo wolę mapkę TSM która zapewne doczeka się wersji współgrającej z tym dodatkiem od SCS.

Ogólnie będzie to bardzo dobre rozwiązanie dla graczy bo odejdzie problem wyboru między TSM i ProMods.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Miro0412 - 14/08/2014 12:04 PM

(12/08/2014 02:05 PM)bumbumek napisał(a):  Ten dodatek to kolejny przykład błędnych decyzji SCS Software - wiedzą że istnieje rozbudowany ProMods, gościli nawet twórców tej modyfikacji u siebie w studio, to robią prawie idenyczną mapę zamiast posłuchać głosu graczy, i zrobić Hiszpanię/Portugalię, albo południowe części europy, czyli Rumunia/Bułgaria/Grecja czy też bałkany.

SCS, coraz więcej macie minusów od społeczności ''plejerskiej''. Zacznijcie Nas słuchać.

Ja również nie rozumiem tej decyzji. Mi osobiście bardziej odpowiadały by tereny Hiszpanii lub południowej Europy. Jest niby mapa TSM ale jakoś średnio mi pasuję.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - jedrus - 29/08/2014 03:35 PM

Sami napisaliście że SCS gościł u siebie twórców PM, myślicie że ot tak ich zaprosili?
SCS zassie kawałek PM i tyle, a sam PM nie zniknie bo sami zauważyliście że niebawem pojawi się jego nowa wersja.
Co do dodatku na pewno go nabędę, nie gram z modami więc kawałek nowej mapy chętnie przyjmę i pozostaje czekać na półwysep iberyjski, który zapewne pojawi się po nowym roku.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Rene-GAD - 29/08/2014 04:08 PM

Jak to mówią "pożyjemy zobaczymy".
Uważam, że będzie to płatna alternatywa dla PM ale i tak uboższa o Finlandię.
Tym bardziej, ze sporo map typu AddON (wide mój podpis) współgra z ori gierką ale już nie bardzo z dodatkami typu PM czy PR.
Więc chętnie rozbuduję podstawową grę o Skandynawię a w dalszej kolejności o Islandię.

No ale ... czas pokaże co zrobią autorzy PM i innych map typu "AddOn".
Bo jak na razie dużo jest obietnic (np. TSM miało mieć w obecnej odsłonie kraje bałkańskie a nie ma nic).


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 29/08/2014 04:15 PM

Ja zakupię ten dodatek tylko wtedy jeśli pojawią się inne ważne modyfikacje wymagające tegoż, lub jeśli szybko wyjdzie wersja ProMods, Poland Rebuilding i RusMap, które będzie można nań nałożyć.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Matias00 - 29/08/2014 04:18 PM

Może Pro Mods zrobi "nakładkę" na DLC poprawiające niektóre drogi. Może PM po pewnym czasie będzie wymagało DLC. Czas pokaże.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Maqut - 29/08/2014 04:19 PM

Kupie go bo pewnie PR będzie z nim współpracował.