eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! (/thread-21852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - limowski - 22/11/2014 11:57 AM

Wczoraj SCS na swoim blogu wrzuciło fotkę znaków wykonanych specjalnie pod skandynawski dodatek. Zamieszczono mało treściwych informacji. Z newsa można się dowiedzieć, że znaki te mają ułatwić graczom jazdę bez doradcy drogowego oraz odzwyczaić nas od jego używania. Chcą oni również zwiększyć jakość tych elementów.

Image

Na koniec link do newsa na blogu SCS: http://blog.scssoft.com/2014/11/dlc-scandinavia-signs-in-progress.html



RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Rene-GAD - 22/11/2014 01:06 PM

Mała fotka i mało widać :E

Co do doradcy... mi coraz mniej potrzebny bo nawigacja często cyrki odwala w planowaniu drogi.
Używam mapy do planowania trasy (często i tak zmienią ją wg potrzeb).


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - .:KOWALSKI:. - 22/11/2014 01:32 PM

Super będe miał co kupić po za GTA 5 Big Grin


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - .:Seba11:. - 22/11/2014 01:33 PM

Wygląda to bardzo ciekawie Wink


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Majster - 22/11/2014 01:46 PM

I tak GPS nie używam , tylko mape Big Grin Ale git pomysł


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Michal_Z_gno - 29/11/2014 12:47 AM

Dziś SCS zaprezentowało kolejne screeny z nadchodzącego dodatku DLC rozszerzającego mapkę o tereny Skandynawii.
Są to dokładniej screeny z fabryki Scanii w Södertälje leżącego w okolicach Sztokholmu.

Image
Image
Image
Image
Image

Więcej info można znaleźć na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2014/11/unloading-cargo-scania-factory-in-dlc.html

A ja zapraszam do udzielania się w temacie Wykrzyknik



RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Dafik97 - 29/11/2014 01:31 AM

No robi się ciekawie jak kocham tak ciasne ronda na północnym-zachodzie. Big Grin
Co do grafiki no widać, że poprawiona jest lekko, ale co z tego jak ja ledwo ciągnę na wysokich ustawieniach. ;( Planuje kupić komputer składany bądż oddać stary komputer a tam by mi wsadzili nowe części bo chyba nie opłaca się kupywać nowego prosto z sklepu agd rtv itp.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 29/11/2014 01:48 AM

Miałem psioczyć że to to samo co w ProMods, a tu proszę, starają się, nie robią tego na odpierdziel...Na pewno zakupię tę Scandynawię, choć oczywiście po tym, jak wyjdą przystosowane pod to RusMap, Poland Rebuildong, no i oczywiście skandynawski prekursor - ProMods Tongue


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Doriandu30 - 29/11/2014 01:53 AM

Oj coś czuje że będzie kupować DLC jak tylko wyjdzie bo widać że jakością jest lepiej wykonane niż tereny Polski nadal na tej mapie SCS'u jest pusto i tak nudno no nie ma co ukrywać nie ma tego klimatu ale mam nadzieje że w tym DLC odczuje atmosferę Skandynawii Smile


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Paweł - 29/11/2014 12:58 PM

Bardzo ładnie to wygląda, coś czuję że na pewno to kupię Big Grin