eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! (/thread-21852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Rabtuś - 29/11/2014 01:03 PM

WOW zajefajnie wygląda ta fabrykaSmile


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - .:Seba11:. - 29/11/2014 02:26 PM

Wygląda to naprawdę zacnie Wykrzyknik


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Zajcuu - 30/11/2014 07:43 PM

Ta fabryka jest przekozak!


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Michal_Z_gno - 01/12/2014 10:47 PM

Dziś SCS pokazało kolejne screeny czyli fabrykę volvo w miejscowości Göteborg.

Image
Image
Image
Image
Image

Więcej info można znaleźć na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2014/12/volvo-trucks-plant-near-goteborg.html

Zapraszam do udzielania się w temacie Wykrzyknik



RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - volvo213 - 01/12/2014 10:56 PM

No,no robi wrażenie Smile Z chęcią sam zwiedziłbym tamtejsze tereny Tongue


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - SztywnyFred - 01/12/2014 11:36 PM

Gówno. Zrobiliby ten silnik, albo poprawili optymalizacje, banda imbecyli. Dokładać to potrafią jakiegoś gówna, ale gry to zoptymalizować nie potrafią. Pewnie zaraz bedzie hejt że mogę ja to zrobić jak taki cwaniak itp. Ale to nie jest moje zadanie tylko twórców gry, którzy po prostu walneli śmierdzącego klocka na sprawy swoich gier, bo po co zainwestować w nowy silnik gry, jak można robić grę na 15 letnim silniku... to jest chore. Takie barany tam pracują, że głowa mała. Kompa to trzeba mieć nieziemskiego.. Dla przykładu podam że BF4 na lapku chodzi na Ultra, nowy CoD tak samo, a ETS2 ma problem, bo musze zmniejszac skalowanie. Gdzie tu logika i sens calej tej gry? to sie mija w ogole z celem robienie takiej gry na tak starym silniku. I prosze sie na mnie gniewać, hejtować, ale ja już po prostu sram na ten (słownictwo) zwany ETS2. Jak pokażą zaangażowanie w podstawę gry jaką jest silnik, bądź w optymalizacje to przestane po nich jechać.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 02/12/2014 01:52 AM

Być może Fredek poszedł na ostro, ale coś w tym jest. Dodawają rzeczy wizualnie ciekawe, ale żeby np. zabrać się za poważną rozbudowę silnika gry, to ani mru-mru. Z drugiej strony - czego powinniśmy się spodziewać po ponad 2-letniej grze? Miejmy nadzieję, że szykują nowy/rozbudowany/poprawiony silnik na American truck Simulator.

Mimo to jednak coś się rusza w ETS 2 - jakiś czas temu zapowiedzieli poprawę oświetlenia i warunków pogodowych, a to już coś. I wracając do tematu, realne odwzorowanie tego typu fabryk Volvo czy Scanii wprowadza spory koloryt do tej gry - zawsze człowieczyna się uśmiechnie jak przejedzie obok czegoś takiego w grze Smile


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - SztywnyFred - 02/12/2014 07:38 AM

Bumek, niestety muszę Cię zmartwić. American Truck Simulator, będzie chodził na tym samym silniku - Potwierdzone info.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Piter - 02/12/2014 07:57 AM

Święta racja Fredziu Waldusiu,jestem dokładnie tego samego zdania,pewnie to dołożenie modeli i innych cudów spowoduje że ludzie ze słabszymi kompami nie będą mogli przejechać kolo tej fabryki, takie będą lagi.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Michal_Z_gno - 08/01/2015 06:35 PM

Dziś na blogu SCS pokazał się nowy wpis o tym dodatku.
Jak informuję SCS jest on już w fazie ostatnich testów i dopracowań.

Sam wpis jest także udekorowany fotkami ze Szwedzkiego miasta Kamar:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Więcej info można znaleźć na oficjalnym blogu SCS Software:
http://blog.scssoft.com/

A ja zapraszam do udziału w temacie Wykrzyknik