eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Dodatki do map (/forum-457.html)
+----- Wątek: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. (/thread-22185.html)

Strony: 1 2 3


[ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - Pox - 21/08/2014 09:19 AM

Zdjęcia:

Image

Image

Image

Image

Ps. znalazłem te pliki na fejsie. xD
Opis:

Więc wydaję bazę nad którą pracowałem do firmy. Jak widać niektórzy wszystko co zobaczą muszą uważać za swoje.
Jest to edycja mapy SCSu. Baza znajduje się pod Poznaniem.

Autorzy:

Myjka - Dvch
Złożenie bazy i wymodelowanie części - Dvch
Pomoc przy szukaniu części - MatiX

Pozdrawiam Kamila Kozłowskiego, Michała Kubackiego i spółkę. Sprawdzajcie ją sobie dowoli. :* Róbta z tym co chceta. Mi to już niepotrzebne.



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Hasło: jebacfubu



RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - .:Seba11:. - 21/08/2014 09:20 AM

Wow, super baza akurat mam bazę w Poznaniu. Ps możecie wrzucić np. na zippyshare bo żeby pobrać trzeba tam coś się zalogować czy coś


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - VresT - 21/08/2014 09:45 AM

Baza wygląda na zrobioną dobrze Big Grin Zaraz przetestuję ;d


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - bumbumek - 21/08/2014 09:53 AM

Fajnie wygląda, jak sądzicie - będzie współpracować z ProMods +Poland Rebuilding + RusMap? Big Grin


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - VresT - 21/08/2014 09:57 AM

Baza działa u mnie na patchu 1.12.1 z ProMods 1.70 ;P Niewiem jak na PR+RusMap Big Grin


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - pitreekk - 21/08/2014 12:29 PM

(21/08/2014 09:20 AM).:Seba11:. napisał(a):  Wow, super baza akurat mam bazę w Poznaniu. Ps możecie wrzucić np. na zippyshare bo żeby pobrać trzeba tam coś się zalogować czy coś

Zarejestrowanie się tam jest darmowe.

(21/08/2014 09:53 AM)bumbumek napisał(a):  Fajnie wygląda, jak sądzicie - będzie współpracować z ProMods +Poland Rebuilding + RusMap? Big Grin

Wygląda bardzo ładnie, fajnie jakby ktoś przetestował z tą kombinacją. Big Grin Ale możliwe że zadziała, skoro na samym ProMods działa.


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - Dvch - 21/08/2014 12:39 PM

Jak już kopiujesz to k**** całość przenoś.
Proszę o dodanie tego do postu:

Cytat:Pozdrawiam Kamila Kozłowskiego, Michała Kubackiego i spółkę. Sprawdzajcie ją sobie dowoli. :* Róbta z tym co chceta. Mi to już niepotrzebne.

Baza działa na 1.12 bez PR.


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - pitreekk - 21/08/2014 12:45 PM

(21/08/2014 12:39 PM)Dvch napisał(a):  Jak już kopiujesz to k**** całość przenoś.
Proszę o dodanie tego do postu:

Cytat:Pozdrawiam Kamila Kozłowskiego, Michała Kubackiego i spółkę. Sprawdzajcie ją sobie dowoli. :* Róbta z tym co chceta. Mi to już niepotrzebne.

Baza działa na 1.12 bez PR.


Dodane do pierwszego postu.


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - Pox - 21/08/2014 01:14 PM

(21/08/2014 12:39 PM)Dvch napisał(a):  Jak już kopiujesz to k**** całość przenoś.
Proszę o dodanie tego do postu:

Cytat:Pozdrawiam Kamila Kozłowskiego, Michała Kubackiego i spółkę. Sprawdzajcie ją sobie dowoli. :* Róbta z tym co chceta. Mi to już niepotrzebne.

Baza działa na 1.12 bez PR.

Jesteś tłukiem czy udajesz? Kur... nie dodawałem, bo występują tam nazwiska.... Facepalm - nie każdy by chciał, żeby Jego nazwisko znalazło się na forach...


RE: [ETS 2] Baza pod Poznaniem Coldex Logistic. - Dvch - 21/08/2014 01:19 PM

(21/08/2014 01:14 PM)Pox napisał(a):  
(21/08/2014 12:39 PM)Dvch napisał(a):  Jak już kopiujesz to k**** całość przenoś.
Proszę o dodanie tego do postu:

Cytat:Pozdrawiam Kamila Kozłowskiego, Michała Kubackiego i spółkę. Sprawdzajcie ją sobie dowoli. :* Róbta z tym co chceta. Mi to już niepotrzebne.

Baza działa na 1.12 bez PR.

Jesteś tłukiem czy udajesz? Kur... nie dodawałem, bo występują tam nazwiska.... Facepalm - nie każdy by chciał, żeby Jego nazwisko znalazło się na forach...

Oni użyli mojego to ja używam ich... Prosta logika nieprawdaż?