eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
fotki grzesiek 128 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: fotki grzesiek 128 (/thread-22861.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: fotki grzesiek 128 - bumbumek - 22/09/2014 01:28 AM

Fotosesja na bogato - obszerna, dobre jadry, zróżnicowane pory dnia i lokacje, a na dokładkę wesołe opisy - to się musi podobać! Ok


RE: fotki grzesiek 128 - pitreekk - 22/09/2014 03:29 PM

Dużo lepsza relacja, od poprzedniczki według mnie. Jest bardzo ładnie.


RE: fotki grzesiek 128 - Ania - 22/09/2014 06:42 PM

Fajne ujęcia i też stwierdzam że lepsze jak w poprzedniej. Iveco jak iveco nie jeździ daleko,a tu jak widać zajechało i to z klasą Wink Wysokie 9w0yi0 Wink


RE: fotki grzesiek 128 - Michal_Z_gno - 23/09/2014 12:07 AM

Z opisu widać, że się dobrze bawisz przy dodawaniu fotek więc jest to na plus.


RE: fotki grzesiek 128 - neverwinter210 - 24/09/2014 12:00 PM

Foty są miód, malina i orzeszki. Big Grin Bardzo fajny opis + Super zdjęcia = 10/10


RE: fotki grzesiek 128 - grzesiek128 - 25/09/2014 12:55 PM

Witam dzisiaj trasa z prefabrykatami podłogowymi z ITTC Rostock(D)- LKW
Kośice(SK). Wstalem po 8:00 zjadłem ubrałem sie i poszłem myć fiata126 p, myjac tak pomyslałem < No nic teraz myje fiacine 126p może poderwe jaka dziewczyne> odpaliłem motor kuxxwa oczywiście na popych bo z fiatami jak z kobietami ty mu gaz a on zgasłBig Grin, chociaż dobrze ze jadac na firme nie bede musiał pchać volva Big Grin
z domu o 10:00 wyjechałem tym kaszlakiem, godzina 11:56 w czwartek byłem na firmie.

Image
Image
Image
Image
A tu Volvo fh 16 700 z salonu wczoraj przyjechało . < abym nie rozwalił jak poprzednie Big Grin


Wiadomo właczamy silnik palimy światła zapinamy pasy puszczamy reczny zapodajemy eseczke może wyrwiemy na trasie jaka blondyneczke Big Grin

Image
To sie nazywa szczeście zawsze czerwone

Image
Image
Tak sie powinno skrecać to sie nazywa zagospodarowanie odpadami drogowymi.


Image
A na co te drzewo?

Image

Image

Image

Image
Ledwie sie ruszyłem a AI chciało wskoczyć mi na przyczepe. < Kolego nie ma nic za darmo> ja odp.<jest> ja<co jest?> on < wypadki>.

Image
Acta w euro truck simulator 2 inwigilacja kierowców, może pani co tam steruje szuka męża? heh Big Grin

Image
Gdzię sie babo pchasz za kierownice. Do kuchni do garów a nie ?
Czwartek godz 15:01 jeszcze aż 955km

Image
Image
Image
Image


Image

Poszukujemy panie, panow na ciągnikiBig Grin wymagane doświadczenie w transporcie drogowym. Kto chetny?

Image

Image
Robie przerzut ludzi na platformie 1 klasa, szybko tanio i bezpiecznie max 16 osob cena zalezy jak od kogo?
Antyfakty eh temperatura spadła polacy zachwyceni? Ja was sie pytam również jesteście zachwyceni?Cool

Image
Image
Image
Image
Image


Image
szukamy cieżarówki Kto wygra dostanie nagrode?

Image
Need for speed w ets 2? Cwaniak bo bez bagażu?








Ciag dalszy nastapi..... niebawem Big Grin


RE: fotki grzesiek 128 - grzesiek128 - 25/09/2014 01:02 PM

czesc 2

Image
Jak nie kamery niczym z watch dogsa to znowóz wiatraki ale to zróżnicowanie terenu jest zabójczeBig Grin

Image
Przejazd dozwolony od lat 80 u mnie na pace cztery 20-stki, to mnie przepuścili. Ah te przepisy uni europejskiejBig Grin

Image
Image
A oto i one ładne nieprawdaż? Kto chce sie umówić?


Image
a w esce Choć ucieknijmy stad ? <a co ja robie uciekam> ty i ja wulkany dwa co on piexxxxxli < moj diss w wersji truckerskiej ty i ja volva dwa>Big Grin
Hasła do dzisiejszych skojarzeń. Samochód warszawa i policja plese co to jest?< myśle zadyma 11 listopada warszawa jest, samochod tvnu, a policji tam nie brakowało Big Grin, okazało sie że chodzi o syreneBig Grin. Wiesz co wygrałeś prowadzący do słuchacza torby dzikiej impreski Big Grin myśle< ciekawe co w środku ?>
Heh wszystko co najlepsze przynosisz mi ty? Racja co nie?
Czwartek 20:53
witamy w polandi volandi

Image
Postój pań nawet znaki dali i gratis latarnieBig Grin

Image
Interes ledwie zipie jedna osoba cóż bieda

Image
Image
Grzesiek łowca fotoradarów Big Grin

Image
Znowu nie mam hajsu o co za rzecz połowa mięsiaca cała działa poszła precz, znowu nie mam hajsu o co za pech w kielni pajęczymy a w portfelu rośnie mech akurat to leciało w mojej liście zbieg okoliczności?Big Grin

Image
Nie zasypiamy jedziemy

Image
Pij mleko będziesz wielki. Obliczając koszta dziennego spożycia czarnego mleka to hm w miesiąc nie wyrobie na utrzymanie volviakaBig Grin

Image
Płaci pan a skąd ma pan pieniądze? Wiadomo skąd ściąga od pracownika tak to dziś nowoczesna technika Big Grin

Image
Image
RomantycznieBig Grin
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Potrafisz takBig Grin godzina 00:52 piątek weekendu początek


ciąg dalszy nastąpi


RE: fotki grzesiek 128 - grzesiek128 - 25/09/2014 01:03 PM

czesc 3

Image
pozdrawiam d...a co siedzi na górze? Na gorze re na dole fioki a mz sie nienawidzisz jak pies kota bo wiadomo na gorze siedzi sama cholotaBig Grin

Image
OchlapyBig Grin

Image
Gdzie na kazdym kroku absurd no powiec˛ Gdyie tyle rzeczy nie miesci sie w glowie. To polska moj ukochany krajBig Grin

Image
Image
Image
Image
Jak to mowia polska w budowie, sfinasowano ze srodkow uni europejskiejBig Grin

Image
Image
Uwaga mgla i tory rowna sie niebezpieczenstwo obejrz sie zanim wymusisz pierszenstwo Stop

Image
mglistoBig Grin

Image

Image
podwojne pozdrowieniaBig Grin

Image
Image
co to kwwa jest

Image
Image
ja sie pytam co to jest na srodku drogi, republika slowackaBig Grin

Image
Image
Image
Absurdu ciag dalszy


Image
Image
na moscie

Image

jeszcze 54 kilometry do ....

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: fotki grzesiek 128 - bumbumek - 25/09/2014 01:26 PM

Relacje porządne, sporo ciekawych ujęć, ale czy to Tobie się pomyliło, i powstawiałeś dwukrotnie kilka takich samych zdjęć, czy też jakiś błąd od eTrucks? (od wczoraj miewam różne problemy z załadowaniem strony, z niektórymi funkcjami forum itp).


RE: fotki grzesiek 128 - grzesiek128 - 27/09/2014 01:03 PM

Nie celowo pokazujac całość