eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czemu tak jest ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Czemu tak jest ? (/thread-23540.html)



Czemu tak jest ? - Osesek - 04/10/2014 09:03 PM

Image

Dzieje sie tak, gdy interior szeryfa od scanii 2008 do swojej daje... Co zrobić, żeby wszystko miało swoje miejsce i wgl była inna kierownica, komputer działał i wszystko.


RE: Czemu tak jest ? - Michal_Z_gno - 04/10/2014 09:48 PM

Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie... Big Grin

A na poważnie to przejrzyj pliki od modu z którego masz interior bo pewnie model animacji itp. są w innym folderze do którego autor interka wyprowadził odpowiednio definicje które ty masz zapewne te elementy standardowe z gry.
Czyli tak najogólniej przejrzyj definicje (od podstawowego modu z ktorego masz interior), sprawdź w nich jak wygląda model interioru pod kątem folderów, modeli itp. i przenieś to do swojej wersji modu.


RE: Czemu tak jest ? - Osesek - 04/10/2014 11:31 PM

Image

Jest folder Anim i w nim są animacje :/ Co zrobić, żeby one były widoczne w grze? ; d


RE: Czemu tak jest ? - Michal_Z_gno - 05/10/2014 12:02 AM

W definicji od interioru musisz przerobić linijkę która prowadzi do modelu tych animacji.
Co do komutera to w tej samej definicji też musisz zmienić ścieżkę do niego (jest tam pod koniec definicji).

Ogólnie popatrz w definicję od tej scanii Szeryfa i na standardową z gry to się łatwo połapiesz co i jak zmienić.


RE: Czemu tak jest ? - Osesek - 05/10/2014 10:38 AM

Michał, ale ja wszystkie definicje z Scanii Szeryfa skopiowałem i wkleiłem do swojej.

Edit: Co mam w tej linijce od animacji przerobić ?