eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Majster - 08/12/2014 09:59 PM

E no zapowiada się fajnie Big Grin


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 09/12/2014 08:35 AM

Moja flota została przemalowana z zachowaniem charakterystycznego logo Rangersów :E
W związku z tym, że relacje odbywają się po całym kontynencie Europejskim, kawałku Afryki i Rosji, Białorusi oraz Ukrainie z tyłu aut znalazło się nowe malowanie przedstawiające Ziemię. Fotki "serwisowe" Wink

Volvo FH16

Image

Image

DAF XF 105

Image

Image



RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Paweł - 09/12/2014 11:03 AM

Skiny na ciężarówki są bardzo ładne Smile


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 09/12/2014 11:36 AM

Żeby nie było - logo rangersów robił mi Kolega LimfaON jakiś czas temu na DAF`a, Volvo i Scanię T.
Ja zmieniłem malowanie na czarne i zmieniłem biały napis Special Cargo na czerwony z zachowaniem czcionki jak na scaniach.


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Doriandu30 - 09/12/2014 11:50 AM

Flota na te długie trasy jest nieziemska Big Grin, wczoraj jak mi powiedziałeś ile jedna trasa była to mnie z nóg zwaliło :E, moze dlatego że już leżałem w łóżku? Big Grin


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - limowski - 09/12/2014 11:54 AM

Military Green [*] na zawsze w pamięci

Spierniczyłeś kawał dobrej historii! Sad


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 09/12/2014 12:32 PM

Scirocco'98 , naćpałeś sie GIMPusowych farbek i głupoty gadasz Tongue
Military green jest i będzie (w zbiorach plików :E ) - nawet na URAL`a z tym skinem Rangersów mam nadal oraz sam Military green na ... KW 100 :E
Poza tym na razie chcę odpocząć od zielonego Tongue
A tu auta będą latały z różnymi towarami więc czarny jest jak najbardziej na miejscu.


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - .:Seba11:. - 09/12/2014 12:52 PM

Super skiny


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 09/12/2014 01:45 PM

Skiny będą zmieniane tak czy inaczej Smile


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - bumbumek - 09/12/2014 02:05 PM

Eeeeee, w związku ze zmianą tytułu tegoż wątku: Afryka - Europa - Rosja - Ukraina...Hmmmm, czyżby Rosja i Ukraina już nie należały do Europy, że nadałeś im osobne miejsce przy pierwszych dwóch podanych przez ciebie kontynentach? Tongue Tongue Tongue