eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - limowski - 09/12/2014 02:07 PM

Rosja - stan umysłu - nie państwo Big Grin


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 09/12/2014 05:21 PM

Bumku Marudo... :E zaznaczyłem w ten sposób "rozpiętość" mapy - w innym przypadku powinienem wymienić wszystkie państwa jakie są dostępne na mapie Tongue


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 05/01/2015 09:20 AM

A o to i powód odwiedzin salonu DAF`a w lipsku.

jednak wychowanie na filmach "drogi" rodem z USA ("Konwój", "Mistrz kierownicy ucieka") i swojego rodzaju zamiłowanie do "hamerykańców" (jak np. jeep) nie pozwoliły mi jednak przechodzić obojętnie koło...

KW-100 z silnikiem Caterpillar 550KM w jedynym słusznym kolorze najczarniejszym z czarnych oraz ociekającym chromem gdzie się da.

Image

Image

Image

Image


Autko będzie "latało" na równi z Volvo i DAF`em.

Pierwsze zlecenie...

Image

Do usłyszenia.


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Bajos - 05/01/2015 09:43 AM

Pięknie się prezentuje. Oby dobrze służył.


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rabtuś - 05/01/2015 10:39 AM

Super brykaBig Grin


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Michal_Z_gno - 05/01/2015 01:51 PM

Auto klasyk ale i tak dla mnie to prawdziwy Amerykański truck powinien mieć silnik z przodu Tongue


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Rene-GAD - 05/01/2015 07:20 PM

Mówisz i masz :E

Oto kolejny "hamerykaniec" - nie po raz pierwszy w mojej karierze - Peter 389 720KM). Wraz z KW-100 będzie przemierzał dłuuugie trasy na tym "profilu" map.
Zbiorniki paliwa mają wystarczyć na ok 6000km - a i tak nie są największe do tego modelu Wink
Auto zostało doposażone tak jak na zdjęciu i to co może Was zaskoczyć to "dziwne coś" wystające z puszek filtra... to tzw wysoki wlot powietrza.

Oczywiście czerń i chrom to już standard Wink

Image

Image

Image

I wzorem głównego bohatera z z filmu "Konwój" umieściłem na korku od chłodnicy Kaczkę :E
Image



RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Doriandu30 - 05/01/2015 07:23 PM

Noo w końcu coś tam Rene pokazali światu :E a nie tylko " Hello Kity " jeździć po polu :E :E ty tam teraz pociśnij trochę na tym profilu bo jak " Farkraje ' dostaniesz to lipa z ETS'a i lipa z pola Big Grin Big Grin


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - limowski - 05/01/2015 07:24 PM

Kurczę! Niemal identycznego miałem okazję wczoraj oglądać. Czekam tylko na decyzję (aktualnego) właściciela o zamiarze sprzedaży i cenie. Coś czuję, że będzie mój Big Grin

10/10


RE: Special Cargo - Afryka - Europa - Rosja - Ukraina. - Majster - 05/01/2015 07:40 PM

O fajne się prezentuje :E Teraz będzie nim pod dyskoteki laski wyrywał :E