eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Aras. - 05/02/2015 07:35 PM

Zbierasz kasę jak biznesmen, nie mam nic do twoich możliwości finansowych w grze :E


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Rene-GAD - 05/02/2015 07:40 PM

To jest "podyktowane" ilością profili :E
hanerykany 3 jeżdżą na TSM`ie Smile
Stream na Scandynavi
T-etka na ProModsie
Stream BDF na Węgrzech
DAF na Eastern
a Volvo męczę na tej mapie od Pit`a Smile


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Rene-GAD - 06/02/2015 12:22 PM

No to tym razem mocno Special Cargo... "popaczjcie" sami.

Berlin - Szczecin, reaktor atomowy, 26ton, 130km

Zlecenie odebrałem w Berlinie. Mam nadzieję, że nie ucierpię od tego ładunku. :E
Image

Pożegnalna fota z Berlina...
Image

... i na autostradę.
Image

Kierunek Szczecin.
Image

Za plecami atomy a pogoda iscie odpowiednia - leje, burza...
Image

Coraz bliżej...
Image

... granica ...
Image

... w Szczecinie.
Image

Bierzcie to i spadam.
Image

Ufff... auto całe i ja też nie świecę. :E
Image




RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - bartul - 06/02/2015 01:21 PM

To takie interesy się w Pl robi??


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Rene-GAD - 06/02/2015 01:32 PM

Ano :E

Tak między nami to dalej przez Finlandie do Rosji promem miało to iść... ale cicho.. tylko Ty i ja o tym wiemy. :E






2smiech


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - bartul - 06/02/2015 01:34 PM

Ok nikomu nie powiemSmile


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Aras. - 06/02/2015 02:13 PM

Całkiem powala ta relacja, nic dodać nic ująć Smile


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Doriandu30 - 06/02/2015 04:13 PM

Uuuu grubo grubo Big Grin Co ty Piernicczysz panie Big Grin Jak ja za tobą jechałem to świeciłeś sie jak Choinka na zielono :E :E Miazga Smile 10/10


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Rene-GAD - 06/02/2015 04:36 PM

A to Ty za mną w tym deszczu się tak snułeś...
Było na CB wołać Smile

-----

Czas na dziewicze "rejsy" hamerykanmi w nowych malowaniach i z nową naczepą. Smile
Na początek "Frajgt".

Berlin - Magdeburg, art spożywcze, 21 t, 130km

Wolnym krokiem zbliżam się do tego potwora...
Image

Siadam w przepastnym fotelu i ...
Image

... nie będziemy się tu rozczulać nad przepychem w amerykańskim stylu czy nawigacją wysuwaną z radia. Czas na prace - kredyty czekają :E

Cofam pod naczepę...
Image

Pierwsze koty za płoty - naczepa poszła lekko po chodniku. jakby nie było KING SIZE :E
Image

Jakieś protesty pod firmą agro.
Image

I pierwsza nauka brania zakrętów - szerookooo :E
Image

To pasuje najbardziej... autostrada. 85kmh na blacie nie odczuwalne w tym kolosie.
Image

Image

"Chwilę" później koniec sielanki - zjeżdżam do miasta.
Image

Image

Image

Za skrzyżowaniem mój cel.
Image

Dobrze, że miejsca na parkingu dużo.
Image

Można ??
Image

Można!!
Image



RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Aras. - 06/02/2015 05:44 PM

Nie mam pytań :E wszystko można za pierwszym razem :E relacja powala :E