eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Aras. - 06/02/2015 08:30 PM

Hahahahahaha 2smiech Dobre, nie ma to jak przeróbka news'a z ETS2 :E


RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Rene-GAD - 08/02/2015 05:38 PM

No tym razem czas na "kawę" :E

Berlin - Wrocław, konserwy, 21 t, 350km

Gotowy do startu Smile
Image

Wypadam z firmy...
Image

... przez miasto...
Image

... i na autostradę.
Image

"Palce precz od komórek" - jasno i na temat. Smile
Image

Zmiana pasa i na Wrocław.
Image

Okolica Bautzen (Budziszyn).
Image

W tunelu niedaleko polskiej granicy w Jędrzychowicach koło Zgorzelca.
Image

Już w Polsce.
Image

Image

I już we Wrocławiu.
Image




RE: Special Cargo - Od Afryki przez Europę aż do Azji. - Rene-GAD - 15/02/2015 12:08 PM

A tymczasem w Flensburgu... salonie Volvo.
Jeep zaparkowany Smile i poszedłem do biura.

Image

Rozmowy trwały długo ale owocnie (kilka kaw, trochę papierków) i jest... mój ci ON :E
Image

Image

Kilka godzin później.
Image




RE: Special Cargo - Amerykanskimi truckami po drogach Europy i Afryki. - limowski - 15/02/2015 12:29 PM

Ładnie, ładnie ale te biale papierki do niego nie pasują.


RE: Special Cargo - Amerykanskimi truckami po drogach Europy i Afryki. - bumbumek - 15/02/2015 12:50 PM

Cóż za bestia z otchłani piekielnych...Aż strach taką prowadzić, bo zacznie sama rozjeżdżać ludzi po chodnikach Smile


RE: Special Cargo - Amerykanskimi truckami po drogach Europy i Afryki. - Rene-GAD - 15/02/2015 12:56 PM

Limosławie - bestia jest seryjna jak na razie.. tak jak wyszła z 'fabryki" (dodałem tylko orurowanie i oba halogeny z przodu)


RE: Special Cargo - Amerykanskimi truckami po drogach Europy i Afryki. - Majster - 15/02/2015 01:20 PM

Kawał besti :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - LukaszTrakeR - 15/02/2015 02:09 PM

łooooooooo Rene bardzo fajny American Truck Big Grin zresztą ty jak zawsze wymiatasz Tongue


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Ania - 15/02/2015 02:30 PM

Fiu Fiu - piękności "hamerykańskie" !


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 15/02/2015 03:59 PM

Jestem po testach drogowych Mack`a. Auto mimo 550KM i ok 2700Nm radziło sobie świetnie z 25 tonowym ładunkiem. Prowadzi się bardzo dobrze, odczucie prędkości w aucie - miałem wrażenie, że auto jedzie szybciej niż licznik pokazuje :E

A teraz foto-story.

Berlin - Olsztyn, części samochodowe, 25 ton, 830km

Nowy ciągnik z amerykańską naczepą wygląda tak:
Image

Opuszczam Berlin - jak zwykle szerokoooo :E
Image

Widok z siodła innej ciężarówki Wink
Image

Wreszcie czas na wyprzedzenie.
Image

Granica w Olszynie.
Image

Przez Polskę w kierunku Poznania.
Image

Zjazd do Poznania...
Image

Godziny szczytu - korek na wjeździe.
Image

Na Gdańsk.
Image

Pauza "w polu"
Image

Nocą na Olsztyn.
Image

Image

Image

Image

Image

I już na miejscu.
Image

Po rozładowaniu się, rozliczeniu i odwiedzeniu serwisu gdzie dokupiłem owiewkę na dach... pomknąłem do Kolegi. Smile
Image

U Doriandu30 na podwórku. Światła w domu zapalone. Śniadanie za pewnie na stole :E
Image

Pozdrawiam.