eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - bumbumek - 20/02/2015 02:19 PM

Foty świetne, zestaw niczym bestia, więc jak najbardziej udana fotosesja Smile No i śnieg u Ciebie jak widać stopniał, u mnie też zaczyna Tongue


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - .:Seba11:. - 20/02/2015 02:56 PM

Fajne fotki Panie mistrzu


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Ania - 20/02/2015 03:08 PM

Ładny ten amerykaniec i ogólnie cały zestaw. Świetne fotki , znikający we mgle :E 10/10


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 20/02/2015 09:12 PM

Może nie hamerykaniec ale z tamtego rynku.

Berlin - Praga, części samochodowe, 22 ton, 312km

Zbieram się już do drogi.
Image

Standardowe miejsce fotek :E
Image

I lecimy na Drezno/Prage.
Image

Image

Spontanicznie wyszedł nam konwój Wink
Image

Ja prosto a kolega zjeżdża do Drezna.
Image

"Chwile" później w Pradze...
Image

http://abload.de/img/ets2_00007uejpi.jpg

Image

Pozdrawiam.


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - limowski - 20/02/2015 09:20 PM

Fajny ten "białek" Big Grin Nie no, fotki świetne i ciekawie się je oglądało i wiesz... więcej ujęć z dzióbkiem poproszę Big Grin Może jakieś szelfi czy cuś? Tongue Hehe teraz to już wiadomo, że Renusia do mąki, cukru podru i innych białych rzeczy ciągnie :E Jak nic za te relacje należy się 10/10

Bardzo ważne PS. Nie pomyliłeś tematu? Big Grin Ponoć to Europejczyk dostosowany do amerykańskiego rynku a nie Amerykaniec z krwi i kości Tongue


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 20/02/2015 09:34 PM

Przecież napisałem na wstępie "Może nie hamerykaniec ale z tamtego rynku." :E
Więc niech tutaj "lata" Wink


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - limowski - 20/02/2015 09:39 PM

Sorry ale nie czytam instrukcji :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Aras. - 21/02/2015 10:56 AM

Ładnie ładnie panie Rene, mistrzostwo świata :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - bumbumek - 22/02/2015 02:23 PM

Widzę że 'hamerykańskie' Volvo się przyjęło w stajni Renuśka Tongue A inne rumaki go nie podgryzają z zazdrości? Big Grin

Dobre zdjęcia, dobre! Ok


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Doriandu30 - 22/02/2015 02:31 PM

Aaa to ten tajemniczy kurs kiedy mi Rene 2 kontenery Cukru przepił i przegrał z karty z łotrem z przystanku.. :E mam was na oku Big Grin, co do relacji no fajnie śnieżek sie prezentuje na szlaku kontenerowym Big Grin 10/10