eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 22/02/2015 02:42 PM

Marku - hamerykany się nie gryzą Smile

Tigre - przecież wiesz jak to z cukrem było :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 23/02/2015 12:21 PM

No dobra... lekki retusz KW T800 :E

Biały kolor (przynajmniej widać teraz napis w osłonie kominów) oraz podnoszona tylna oś...

Image

Image

Image


Dzięki MirM za sprowadzenie dla mnie podwozia z liftem osi do tego trucka :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - limowski - 23/02/2015 12:32 PM

Biały 2smiech


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - VresT - 23/02/2015 12:52 PM

Nie ma źle,staniki nie latają :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 23/02/2015 07:13 PM

Czas na relację "kontenerowym szlakiem" ... i znów coś białego :E

Craiova(ro) - Slobozia(Ro), Mleko w proszku, 14 ton, 256km
"Mleko w proszku" - mam alergię na to ale... dobrze płacą to biorę :E .

Czyj to proszek i dla kogo przeznaczony... dowiecie się na końcu ?? 2smiech

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Na zapleczu firmy odpiąłem naczepę, podszedł do mnie Waldek z Cargo... i wręczył kopertę.
Tylko dlaczego Tygrys się wściekł ??

Narta.. muszę spadać na Hawaje :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - .:Seba11:. - 23/02/2015 07:30 PM

Fajne fotki, Renuś Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 23/02/2015 10:51 PM

Kilka fotek drugim białaskiem :E

Berlin - Sandomierz, biały proszek, 9 ton 655km

Autostradą z Berlina na Wrocław.
Image

Odcinek eksperymentalny w Polsce - autostrada od granic "na Wrocław" (dodatek DK18 )
Image

Image

Noc - odcinek Wrocław - Łódź.
Image

Pusto to i na długich mozna :E
Image

Widać Was za tym krzakiem Tongue
Image

I już na miejscu. Smile
Image



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Paweł - 23/02/2015 11:20 PM

Fajne fotki, fajne :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - bumbumek - 24/02/2015 03:26 AM

Dwie relacyje, więc dwie opinie Smile

Sesja PIERWSZA: bardzo mi się spodobała. Każde zdjęcie inne z ciekawym ujęciem, różne pory dnia, czyli jest zróżnicowanie in plus, faworyci to fotki nr 4 i 7 Ok

Sesja DRUGA: przesiadłeś się w jeszcze bardziej mocarną bestię, co widać, słychać i czuć Smile pierwsze dwa zdjęcia zbyt podobne do siebie (do poprawy następnym razem), trzecie ukazuje fajny interiorek, a ostatnie zdjęcie

Dodatkowo całość podszyta wesołymi komentarzami, i wykonana z polotem. Ogólnie można brać, ale przez ciut słabszą drugą fotosesję bez popity nie wejdzie Tongue 8m2yza

P.S. A tę kopertę miałem wcześniej w ręku - lepiej nie rób śledztwa, od kogo dokładnie ona pochodziła. Waldu był w tym momencie tylko pośrednikiem...


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Bajos - 24/02/2015 08:21 AM

Bardzo fajne obydwie relacje Smile