eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rabtuś - 24/02/2015 11:09 AM

Bardzo fajne relacjeSmile


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - limowski - 24/02/2015 12:24 PM

Waldek wręczył podejrzaną kopertę, Tygrys się wściekł, ty wybyłeś na Hawaje... toż to jakaś patologia :E


PS. Bumku...
(24/02/2015 03:26 AM)bumbumek napisał(a):  Sesja DRUGA: przesiadłeś się w jeszcze bardziej mocarną bestię, co widać, słychać i czuć Smile pierwsze dwa zdjęcia zbyt podobne do siebie (do poprawy następnym razem), trzecie ukazuje fajny interiorek, a ostatnie zdjęcie

Ciekawa histeria, dokończ... Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - .:Seba11:. - 24/02/2015 01:24 PM

Świetne foty


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - bumbumek - 24/02/2015 03:03 PM

(24/02/2015 12:24 PM)LimfaON napisał(a):  Waldek wręczył podejrzaną kopertę, Tygrys się wściekł, ty wybyłeś na Hawaje... toż to jakaś patologia :E


PS. Bumku...
(24/02/2015 03:26 AM)bumbumek napisał(a):  Sesja DRUGA: przesiadłeś się w jeszcze bardziej mocarną bestię, co widać, słychać i czuć Smile pierwsze dwa zdjęcia zbyt podobne do siebie (do poprawy następnym razem), trzecie ukazuje fajny interiorek, a ostatnie zdjęcie

Ciekawa histeria, dokończ... Big Grin

Wow, nie dokończyłem zdania, haha, to mi się jeszcze nie zdarzyło Big Grin

(...) a ostatnie zdjęcie epatuje epickim majestatem Smile


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 24/02/2015 03:05 PM

A my z Limfotrem zastanawialiśmy się jakie tam "epitety" poleciały, że tekstu brak 2smiech


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 25/02/2015 12:20 AM

Czas na dłuuugą relację w kilometrach... Smile

Berlin - Casablanka, sprzęt komputerowy, 20 ton, 2496km lądem i 752km promem.

W berlińskiej firmie gdzie odebrałem zlecenie. Papiery w aucie, wszystko sprawdzone... odjazd.
Image

Nocą w deszczu.
Image

Dniem w słońcu...
Image

Po pierwszej przerwie w Stuttgarcie lecę dalej.
Image

Image

Image

I dalej...
Image

Image

Z siodła MAN`a.
Image

Marsylia na horyzoncie.
Image

Chwile później wpadam na prom do Algieru.
Image

W Algierze - charakterystyczne skrzyżowanie w skale.
Image

Opuściłem Algier i pomykam w nieznane - jeszcze ok 890km.
Image

Fata Morgana... eee... znaczy stacja benzynowa (w tle rafineria) .. paliwo po 0,15Euro ... szok. PS. Paliwo jest liczone wg prawdziwych cen - taki mod Wink
Image

Welcome to Maroko.
Image

Afrykańskie ITD :E
Image

Po ostatniej pauzie... z jednej strony tajemnicza budowla na horyzoncie...
Image

... z drugiej ekipa ratunkowa na miejscu katastrofy lotniczej.
Image

A ja dalej przed siebie...
Image

I już u celu.
Image

Jeszcze tylko parkowanie i ...
Image

Freightliner z silnikiem 600KM / 2779Nm i skrzynią Eaton Fuller 13 biegową spalił mi 37,7/100km - wyliczone z ilości kilometrów przejechanych i zatankowanego paliwa.

PS.

... i "nie spać, nie spać... zap... zwiedzać" :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - MAD MAX - 25/02/2015 12:45 AM

Gites relacja


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - limowski - 25/02/2015 12:54 AM

No co ja będę owijał w bawełnę... fotki sa tragiczne, kto cie tak wyszkolił? Czyżby ten Władek z Cargo? :E

A na poważnie to udały ci się te fotki Smile Felek wygląda fajnie od przodu (fotka z siodła) Big Grin Od tylu tez niczego sobie Tongue


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - bumbumek - 25/02/2015 01:25 AM

Relacja wypas, wszystkie zdjęcia bardzo mi się spodobały - bierze się to nie tylko z kunsztu reportera Rene, ale też z mapki, która jest mi obca (jakaż szkoda, że nie chce współpracować z ProMods...), a wygląda wyjątkowo i nietuzinkowo...

No i zestaw też MEGA Truck


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rabtuś - 25/02/2015 08:15 AM

Piękne fotySmile Szerokości Wink