eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Expansja Rosja - .:Seba11:. - 12/10/2014 12:31 PM

Bardzo ładne fotki


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - Rene-GAD - 12/10/2014 07:01 PM

Pięknie Młoda...

Medal_gold


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - Michal_Z_gno - 12/10/2014 08:04 PM

Broni wozisz w aucie jakbyś się na jakąś wojnę szykowała Tongue
Co do fotek to są jakościowo na 10/10


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - bumbumek - 13/10/2014 01:51 AM

No wreeeeszcie Smile I ależ wypas! Przyzwyczaiłaś mnie do najwyższej jakości relacji, i nawet jako Special Angel nie odstajesz Aniu od swej niebagatelnej i subtelnej fotografiki Smile

Bez sensu jest dawać takie choćby 10/10, skoro zasługuje ta sesja na co najmniej 20 Ok

P.S. (dobrze że Rene skombinował Ci tę broń w kabinie - nigdy nie wiadomo do czego może się przydać!) Big Grin


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - Ania - 13/10/2014 05:49 AM

Tak, chciał nie chciał broń być musi. Bo "wozić się" po tamtejszych terenach to nie lada wyczyn,szczególnie że tam na dalekiej północy cywilizacji brak przez setki km. Wink Choć mam nadzieję że nawet postraszyć nikogo nią nie będę musiała :E


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - Doriandu30 - 13/10/2014 11:03 AM

Aniu Aniu Aniu... co tutaj dużo pisać Aniołek wykonał kawal dobrej roboty opisy foteczki kadry no słowa odebrało a giwery trzymaj bo na ruskich zawsze są potrzebne :E. Ja sam muszę uważać bo jak spotkam na drodze DAF-a Renegad-a to będę mieć nie zaciekawię :E. Czekam na Więcej Smile.


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - limowski - 13/10/2014 03:54 PM

Fotki są na prawdę bardzo dobre. Jak pomyślę, że ty sama po tych dzikich terenach się poruszasz to aż ciarki po plecach przechodzą .. no nic, życzę szerokości i przyczepności Smile


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - Ania - 17/10/2014 04:31 AM





... Jak pamiętacie albo i nie ostatnie moje "ruskie" wojaże zakończyły się w Kholomogrov ! Oddałam tam naczepę z dwoma Gaz-ami które miały płynąć promem na całkiem daleką północ,ale ...

Image

Ich "Stateczek" popłynął sobie z czymś innym,bardziej pilnym a Ja z powrotem to podpinałam i lecim na ... nie,nie na Szczecin :E

Image

Pojedziemy do Petersburga.Uf dobrze że na "południe",może choć tam ujrzę coś poza śniegami :E

Image

Wkraczamy na prom :-)

Image

... Dafisko stoi. Celnicy itepe poszło w miarę gładko.Za godzinę z kawałkiem odpływamy a Ja opatulona po uszy łażę,rozprostowuję kości :E

Image

Niemiłosiernie długa wodna podróż trwała- jak dobrze że już na lądzie Wink

Image

Panorama Belomorska

Image

... dzień dobry mówi Special Angel ....

Image

... c.d.n ...



RE: Special Cargo - Expansja Rosja - Rene-GAD - 17/10/2014 06:36 AM

Bardzo ładnie - jak zawsze.

10/10


RE: Special Cargo - Expansja Rosja - pitreekk - 17/10/2014 06:17 PM

Znów fotki bardzo dobre. Najbardziej podoba mi się przedostatnia fotka, z tymi domkami w tle. Jakoś mnie tak pozytywnie ujęła. Smile