eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Paweł - 25/02/2015 03:28 PM

Super relacja Tongue


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 25/02/2015 05:53 PM

Doriaaaaan nadciągam 2smiech

Sandomierz - Olsztyn, biały proszek zwany mąką, 24 tony, 300km

Najdziwniejsze w takich zleceniach sa... miejsca odbioru... np. tartak :E
Image

No to lecim na "stolyce" Smile
Image

Radom - to tu produkują "chińskie zupki" 2smiech
Image

... Wink
Image

Czas na jakiś posiłek na stacji paliw.
Image

Warszawa.
Image

500KM nie przelewki... musiałem się poddać Smile
Image

Za to kierownik scanii poszedł na czerwonym Tongue
Image

I dalej na Olsztyn.
Image

Restauracja w samolocie.
Image

Deszcz nie deszcz - plan musi być zrobiony.
Image

Podlejki... hyhy :E
Image

Olsztyn wita.
Image

I właściwe miejsce na taki towar Wink
Image

Dorian odbierz se towara.. tylko pamiętaj, że TWOJA jest ta pierwsza Tongue
Image


pozdrawiam.


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - limowski - 25/02/2015 06:08 PM

Ahaaa... juz rozumiem po co kazales zalatwic duzo mąki w młynie Big Grin No no to Dorek bedzie wsciekly jak zasmakuje zmielonego owsa Tongue No ale nikt nie widzial, nikt nie slyszal... zapraszam cie na platki 2smiech Fajniutka naczepka i fajniutkie fotki Big Grin Mysle, ze kolega Malisz moglby byc godnym nastepca Waldka... no ale facet z Cargo nie konczy jeszcze kariery Tongue Macie ode mnie 10/10


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - dandy1978 - 25/02/2015 06:49 PM

Naczepka bardzo fajna teraz tylko trucka czymś oklej i będzie zestawik nie do podrobienia


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Aras. - 25/02/2015 08:22 PM

Nie mam pytań, po prostu daje 10/10 i nie ma zbędnego gadania 2smiech

Tyle w temacie :E


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - malouda15 - 26/02/2015 09:54 AM

Super Relacja jak i fotki Smile


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 03/03/2015 10:55 PM

Moja flota wzbogaciła się o nową naczepę - czy się sprawdzi... zadecydują wiadukty i promy :E naczepa jest dla Volvo VNL.

Image

Image

Image


Czy będzie coś zmieniane... nie wiem... najpierw testy drogowe Smile


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - MAD MAX - 03/03/2015 11:17 PM

Bravissimo wyszło ci to. Big Grin 10/10
Na początku pomyślałem że można by tą panią dać realną, ale to już by nie miało tego uroku i efektu.


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Aras. - 04/03/2015 09:37 AM

Jest bardzo pięknie, malowanie jest OK


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - bumbumek - 04/03/2015 12:15 PM

Cie choroba, naczepa wygląda rewelacyjnie...Nie dość, że konstrukcja naczepy fajnie pochyla się ku kabinie ciężarówy, to twe świetne malowanie kapitalnie uzupełnia ją jako zamkniętą całość w iście amerykańskim stylu Ok

Brawo, brawo, brawo! 0clapping