eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 09/03/2015 09:03 AM

Pisałem już, że to przymiarka do ATS`a. Big Grin

Ja czekam na jeszcze jedną ciężarówkę... ale czy się jej doczekam... trudno powiedzieć... pewnie ATS będzie szybciej Wink

A tu wyjaśnienie dlaczego wole auto "z dziobem" 2smiech (takie cuda tylko w "arabii" :E )

Image



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Dawid. - 09/03/2015 09:07 AM





2smiech


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - .:Seba11:. - 09/03/2015 11:52 AM

Nie bałeś się jechać tam do kraju trzeciego świata ? Grafikę masz rzeczywiście jak w ATS Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Aras. - 09/03/2015 12:03 PM

Ale jazda, takie rzeczy tylko w ETS-ie 2smiech

Very nice photo ^^


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 22/03/2015 06:44 PM

Nie spać... nie spać... Patykiem_1
zwiedzać Szczerbol

Berlin - Glasgow, nasza prywatna łódź Bad Boysów :E , 18 ton, 898km + 502km promem

Wyjeżdżam ze swojej firmy i lecimy...
Image

Image

Ropa po 1.20Euro.. nie jest źle Wink - (cena prawdziwa)
Image

Za oknem świta.
Image

Niestety pogoda sie ...
Image

Długa pauza na granicy holenderskiej.
Image

Już w Holandii - tym razem zachód słońca.
Image

:E
Image

Późnym wieczorem docieram na prom do Anglii.
Image

No to lecimy.. on w swoją stronę a ja w swoją.
Image

Angielskie widoczki.
Image

Image

Image

Image

Zjazd z autostrady.
Image

Już jestem w mieście.
Image

Taki widoczek Wink
Image


Po rozliczeniu pojechałem pod serwis na parking i na nocne zwiedzanie miasta... PUBów Wink
W końcu sobota wieczór :E

Pozdr.


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - dominik_SKIPPER - 22/03/2015 06:48 PM

Foty zasłużyły na mocną 9


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Norbl - 22/03/2015 06:51 PM

I tyle 10/10 Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Hardcor123 - 22/03/2015 07:03 PM

Fotki wymiatają 10/10 Oby tak dalej! Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Doriandu30 - 22/03/2015 07:54 PM

Ach.. te Bad Boysy :E, te takie Wiesz.. widoczki to cudne :E :E :E aż Ci zazdroszczę Big Grin, sama relacja jest no jak zawsze cudna Big Grin, piękny zestaw udane ujecie Smile dobra łódź :E no nic.. 10/10 i reszty nie trzeba :E :E Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Afryki, Europy i Azji. - Rene-GAD - 22/03/2015 07:56 PM

No no.. reszta została u mnie w firmie... :E .. troche tych kontenerów pod ścianą stoi 2smiech