eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - MAD MAX - 30/09/2015 09:15 PM

Fotorelacja jest świetna dużo fajnych ujęć i super się je ogląda.


P.S. Ciekawe czy Autor poprzedniej wypowiedzi zapoznał się z regulaminem forum. Tongue


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - bumbumek - 30/09/2015 09:58 PM

No panocku, ta 2-miesięczna przerwa pd ETSa dobrze Ci zrobiła jak widać - opisiki, ujęcia, lokacje iście zaiście zacne Smile

P.S. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że chcesz mi na chatę wjechać tym amerykańcem, to bym z tego łona zrezygnował Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - Rene-GAD - 30/09/2015 10:25 PM

Wiesz Bumku... wiedząc, że spędzasz czas an łonie nie chciałem CI tej przyjemności psuć swoim w sumie nie zapowiedzianym nalotem :E

Później znów byś mi wypomniał, że popsułem Ci obcowanie z naturą 2smiech


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - bumbumek - 30/09/2015 10:41 PM

W sumie racja lelum...Ale następnym razem daj wcześniej znać polelum, co bym nie musiał wypraszać tego ''łona'' Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - Rene-GAD - 04/10/2015 07:49 AM

Damy radę Wink ...

Wyjątkowo skrót relacji Moskwa - Le Mans. Ruskie postanowili porajdować sobie... to zawiozłem im MAN`a.

Opuszczam Moskwę. Ładne widoki na "da swidania" :E
Image

I lecim przed siebie.
Image

Image

Takie cuda tylko "tam" Wink
Image

Warszawa - w tle lądujący samolot.
Image

Słońce, deszcz, dzień i noc... jechać trzeba.
Image

Image

Dojeżdżam już do Le Mans.
Image


Pozdrawiam.


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - Armk - 04/10/2015 09:12 AM

Bardzo ciekawe. Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - djdarklighter - 04/10/2015 10:02 AM

Fajna naczepka. Urwanie chmury też niczego sobie Big Grin


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - .:Seba11:. - 04/10/2015 04:35 PM

Biedny króliczek, przejechałeś go ? Jeśli tak, to był dobry pasztecik Tongue A tak na poważnie, fotki na duży "+" Smile


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - Rene-GAD - 04/10/2015 05:51 PM

Zajączka rozjechał kierownik DAF`a Wink


RE: Special Cargo - Amerykańskimi truckami po drogach Europy i Azji. - limowski - 04/10/2015 05:53 PM

Rene... lipa... mówiłem Ci, żebyś woził coś mocniejszego niż niemieckie kamazy Big Grin