eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - Rene-GAD - 11/10/2015 07:13 AM

Postanowiłem wrócić do... gabarytów Wink
W użyciu paczka Roadhuntera i zestaw od TSM.


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - djdarklighter - 11/10/2015 11:15 AM

Nocny Renek powinieneś się nazwać Big Grin Śpisz w ogóle czasami? Bo chyba nie za kierą Big Grin


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - Rene-GAD - 11/10/2015 11:58 AM

DJ - ja z przyzwyczajenia budzę się o 7 Smile
Od pon do piątku o 6:30 ... więc jak w weekend pośpię do 8 to długo Big Grin

A dzisiaj nadrabiam od rana ćwiczenia za cały tydzień bo mnie praca "wchłoneła" i potem czasu i sił nie było Sad


PS.

Tak wiem - chodzi Ci o nocne relacje :E


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - etruck - 11/10/2015 12:20 PM

ładne wnętrze kenwortha ;D


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - Rene-GAD - 11/10/2015 02:16 PM

Pierwsza relacja z gabarytem...
Berlin - Maribor

Opuszczając Berlin "Kulka" musi być Wink
Image

Kierunek Drezno.
Image

Rockers-Harleyowiec-Motocyklista Wink
Image

"Wpadam" do Czech.
Image

I dalej na Brno.
Image

Pauza.
Image

Na Wiedeń tym razem.
Image

Image

Już świta.
Image

Do Mariboru już nie daleko Wink
Image

Image

Image

Image

Zaraz za tablicą w prawo do firmy.
Image


Pozdrawiam.


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - djdarklighter - 11/10/2015 02:20 PM

Najs, Rene, najs. Bidulka na motorze nie zgniotłeś swym "molochem", mam nadzieję Big GrinBig Grin


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - Rene-GAD - 11/10/2015 02:47 PM

On "szedł" prawym a ja lewym... ale jak "depnął" to tyle go widziałem :E


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - rafaelcz82 - 11/10/2015 09:35 PM

Renegade, o tym ładunku wcześniej wspominałem: http://etrucks.pl/thread-32287.html Tak swoją drogą, dzięki etrucks.pl udało mi się ten mod odświeżyć w zasobach.


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - Rene-GAD - 13/10/2015 06:20 AM

Taka tam nocna jazda z gabarytem Wink

Wszystko podpięte i...
Image

... ruszamy.
Image

Nadciągam :E
Image

Kierunek Liepaja.
Image

Granica litewsko-łotewska Smile
Image

Cicha noc została przerwana głośnym rykiem silnika.
Image

Coraz bliżej celu.
Image

I już na miejscu.
Image


Pozdrawiam.


RE: Special Cargo - za sterami amerykańskich trucków. - rafaelcz82 - 13/10/2015 07:53 AM

Jak w prawdziwym świecie, z gabarytami jeździmy głównie nocą Smile Co takiego przewoziłeś Rene, próbuję odgadnąć ale ciemno jest i po konturach ładunku mało co widać.

Uważam, że zdecydowanie w naczepach do gabarytów brakuje kierowanych osi - jest to coś, nad czym SCS powinien przysiąść, by nam gabaryciarzom jeździło się lepiej.

PS. to Twoje Volvo przypadło mi jakoś tak do gustu. Może dla tego, że w miarę na bieżąco śledzę zmagania Rafała Zazunika z Kanady.