eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 22/10/2015 10:16 AM

Piękne auto,klimat uchwycony na zdjęciach no i same ujęcia Ok Szerokości ReneGadzie :E


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 22/10/2015 07:43 PM

Ano... tej szerokości się przyda... oj przyda...

Czas się pożegnać.... trzymajcie kciuki bo tysięcy kilometrów będzie bez liku.

ładunek nie wielki... za to odległość jak widać ... 4478km...
Image

no to poszły konie po betonie...
Image



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 22/10/2015 08:00 PM

Ta,szerokości w przypadku typu ładunków jakie transportujesz i z racji "gabarytu" auta zdecydowanie się przyda.Ale za to jak ciekawie się ogląda Wink Powodzenia !!


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 22/10/2015 08:03 PM

Naczepa akurat równa z truckiem i krótka... tylko co mnie czeka.. tam... za Moskwą Nie_mam_pojecia ... mam na to 131 godzin :E


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 22/10/2015 09:33 PM

Rene, opłaca ci się ładunek za 15 tys. ojro ciagnąć na taką odległość? Przecież na zalanie baków wydasz więcej, niż zarobisz Wink No chyba że latasz z ładunkami dla przyjemności, a inni kierowcy na ciebie i firmę pracują Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 22/10/2015 09:45 PM

Rafael... te 15 tys E jest dlatego, że używam mod na "ciężką" ekonomię... tak czy inaczej sie opłaci Wink ... to ie sztuka "wyrwać" 150 - 200Euro za zlecenie bo wtedy to nawet na uszkodzenia sie nie zwraca uwagi Wink .. a tak to szacunek dla swojej pracy i ładunku jest Smile
Do tego jeszcze kilometrówka dochodzi Wink czyli ok 12.000E

PS.

Nie zatrudniam ludzi Smile ...


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 24/10/2015 08:08 AM

Dzisiaj pierwsza część (bardziej cywilizowana Wink ) relacji.

Przebieg trasy z Berlina do...
Image


Ruszam w trasę.
Image

Standardowa fotka na wjeździe na autostradę.
Image

Na moście w Świecku. W tle Frankfurt nad Odrą.
Image

Przez Polskę.
Image

Nocą przez Warszawę.
Image

W Brześciu - Białoruś.
Image

Wolna amerykanka - ja 85kmh na blacie a merc poszedł do przodu...
Image

I dalej przed siebie.
Image

Image

Objazd budowanej autostrady.
Image

Ykhmm ykhmm... Wink
Image

I dalej.
Image

Image

3 pauza. Ta droga w tle wiedzie w nieznane...
Image

Aktualnie jestem tutaj (powyżej Moskwy) - zielone kółko.
Image

Pozdrawiam.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 24/10/2015 10:36 AM

Trzasnąłeś kilometry. Fotki też Big GrinBig Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 24/10/2015 11:05 AM

Bylebyś szybko znalazł ładunek powrotny. Bo jak Ci przyjdzie poczekać tydzień czy dwa na paczkę do PL, to Ci się odechce tej jazdy niemal na "białe niedźwiedzie" Tongue


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 24/10/2015 11:13 AM

No,no Wink jestem ciekawa bardziej tych mniej cywilizowanych terenów Big Grin
Relacja ciekawa,choć większa część nocą to auto znakomicie się prezentuje Ok