eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - kurczak100012 - 24/10/2015 12:00 PM

Rene no wiesz nawet żadna laska nie obejrzała się za twoim "hamerykańcem" cosik słabo taki żarcik kosmonaucik zasługujesz na 10/10 jak nic


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - bumbumek - 24/10/2015 09:55 PM

Haha, te dziewuszki są kapitalne, to znaczy fajowy pomysł, niestety z życia wzięty...To gdzie one stoją? Znaczy się, nie że chcę skorzystać, tylko ogólnie ciekawym w jakim miejscu Tongue


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 24/10/2015 10:10 PM

Bumbuś - na "M1" ale po "ruskiej" stronie już Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - MAD MAX - 24/10/2015 10:21 PM

Świetna relacja jak zawsze u Ciebie sporo fajnych ujęć.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 24/10/2015 11:31 PM

Część druga - przede mną jeszcze 2000km Sad

Szczerze... wieje nudą.

Na początku trasy lecę "okopem".
Image

W wiosce za zakrętem... taka sytuacja.
Image

Pierwsza miejscowość.
Image

Barierek brak... zlecieć mozna Wink
Image

Sporo odcinków wiodło lasami.
Image

"Hamerykaniec"
Image

W drodze na pauzę.
Image

Image

Gorąca laska Wink
Image

Zatankowany, wypoczety... czas dalej...
Image


c.d.n.

Pozdrawiam


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 24/10/2015 11:39 PM

Nocny Renek Big Grin
"zatankowany, wypoczęty" - Ty po lasce czy wóz po przebiegu 2smiech


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - bumbumek - 25/10/2015 01:13 AM

To co, warto zainstalować tę Russian Open wg Ciebie? Czy jednak same RusMap wystarczy?


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 25/10/2015 08:35 AM

Poczekaj aż wrócę Big Grin
Musze sprawdzić częstotliwość występowania... military cargo w ruchu AI oraz czy są też w zleceniach.
W razie czego wiem co usunąć ale to później.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 25/10/2015 12:48 PM

Część ostatnia. Podsumowanie zrobię teraz a nie na końcu :E
Nudą wiało przez całe 2000km - długie proste wiodące przez lasy... dlatego fotek tylko kilka.

Po pauzie lecimy dalej.
Image

Image

Image

Image

Potężna góra - pod koniec wspinaczki auto zwolniło do 10kmh i... stanęło 2smiech
Image

Pierwsze drogowskazy.
Image

Ładnie się zapowiada... taki sprzęt tu wożą. Coś dla An... Wink
Image

Łapanka.
Image

Ostatnia pauza.
Image

I chociaż raz za dnia lecimy dalej.
Image

Image

Wreszcie "dopadłem" i wyprzedziłem.
Image

Już na miejscu.
Image

I firma docelowa.
Image

Pozdrawiam.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 25/10/2015 01:04 PM

"panie reżyszerze, widzi Pan ten las?" Big Grin
Fajna relacja i długa. Kolejna pewnie jeszcze dłuższa Big Grin