eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 25/10/2015 01:43 PM

Woziło się takie i inne wojskowe sprzęty Wink
. Pamiętam też jedną taką górkę,dobrze ośnieżoną i całe 11 km/h :E
Kilometraż niezły Rene pokonałeś 10/10


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 25/10/2015 02:29 PM

Sam jestem ciekaw co z powrotem Wink
Czy "na Europe" czy dalej "w głąb" Big Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 10:12 AM

Jestem po kolejnej trasie tym razem w kierunku północnym.

A tam jest tak:

Image

Image

Mroźno, śnieżnie, oblodzone drogi... i mnóstwo innych ciekawostek Wink ...
Mowa o ROS :E


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 27/10/2015 10:19 AM

Znowu po nocy się gdzieś szlaja SmileSmile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - MAD MAX - 27/10/2015 10:24 AM

No ciekawe to na drugiej fotce bo albo Renegade chce nam pokazać te magazyny i drzewa w tle albo tą naklejkę z tyłu auta którą kupił na przydrożnym bazarze od jakiegoś ruska. 2smiech

No ale ogół jest fajny Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 27/10/2015 10:32 AM

Fajny klimacik.Ciekawa jestem jak tam na tej północy jest Smile Powodzenia Rene !!


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 10:47 AM

Ano wiesz... bywałaś tam... sporo ciekawych miejsc i widoków... przejazdy nad rzekami po deskach 2smiech ...
To je Rosja :E


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 27/10/2015 10:50 AM

(27/10/2015 10:47 AM)Renegade napisał(a):  Ano wiesz... bywałaś tam... sporo ciekawych miejsc i widoków... przejazdy nad rzekami po deskach 2smiech ...
To je Rosja :E

Oj bywało się, bywało. Aż tak oglądając te Twoje wyprawy,by się pojechało.Niestety doba za krótka na wszystko,a gdzie tu na taką trasę 3 000km albo i więcej 2smiech


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 27/10/2015 10:55 AM

Te inne ciekawostki, to masa jednostek wojskowych, blokady na drogach i temu podobne zdarzenia, w pełni pasujące do tego milicyjnego i skorumpowanego kraju?
Jak już wspominałem, sam też kiedyś korzystałem z mapy odzwierciedlające tereny na wschód od Moskwy. Ale zniechęciły mnie do niej brakujące tekstury śniegu - miejscami drzewa na poboczach były zawieszone w powietrzu. Fajny był za to przejazd przez zamarznięte jezioro, po takich kładkach z desek (na których niskopodwoziowa naczepa do gabarytów co i rusz się zawieszała Tongue). Rene, czy w tej edycji mapy problem brakujących tekstur pobocza został zażegnany? Bo może na nowo bym sobie przygarnął tą mapkę Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 11:08 AM

@Ania - ja też tej trasy nie robiłem jednym ciągiem Wink

@Rafael - co do blokad itp to tak.. tu się nic nie zmieniło ale wszystkiego jeszcze nie widziałem. Ładunki militarne w zleceniach i w ruchu AI.

Więc moja wstepna (po dwóch trasach) opinia co do Russia Open Space.
Jazda od Moskwy na wschód była nuuuudna Big Grin .... długie autostrady proste jak drut - jazda bez trzymanki jest jak najbardziej na miejscu... kiera prosto, tempomat i ... jedziesz Big Grin
Za to jazda na północ... urozmaicona trasa -, sporo wzniesień i długich zjazdów, sporo odcinków przez lasy (zwłaszcza lokalne drogi), nawet szutrówka się trafiła, droga której nie ma na mapie ale można dojechac do firmy... sporo firm ma dojazd przez trawnik Big Grin... takie miejsca jak roboty drogowe, lotnisko (tak, tu też są zlecenia) czy jakieś "Terminale" tętnią zyciem - odgłosy prac, ludzkiej mowy... dźwięki maszyn... stacje benzynowe w postaci... cysterny na poboczu Big Grin ... długie odległości między parkingami dają do myslenia nad planowanem odpoczynku... czasem warto stracić albo pozostały czas jazdy albo... kasa za przekroczony czas pracy... im wyzej tym... ciekawiej... jechalem groblą między morzem lub potężnym jeziorem a jakims małym jeziorkiem u podnóża gór... na morzu różne jednostki pływające, kontenerowce, jachty, stare statki żaglowe czy... łodzie wojskowe Big Grin... wjazdy do serwisów są bardzo wymagające miejscami... wąskie bramy na podwórko... i przejazdy po mostach z desek czy oblodzonych drogach... już widziałem śnieg Big Grin....

Jak widzisz w podpisie - ROS jest wszędzie u mnie :E