eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 27/10/2015 11:32 AM

Rene, zgodzę się. Mapa robi wrażenie (no może poza tymi nudnymi autostradami). Z lotniska nawet towar odbierałem, prawie że do Rusłana musiałem wjechać po jakąś łódź patrolową radzieckiej marynarki wojennej. Tylko że jak już wspomniałem, te wiszące w powietrzu drzewa, takie wstępne jeszcze niedopracowanie szczegółów mapy, jak na razie mnie od niej odpędziło. Ale muszę przyznać, że jak już tam pojechałem, to wirtualny miesiąc kluczyłem po tych wioskach i miasteczkach, zanim się jakiś ładunek na powrót do Europy trafił. Tak że życzę Tobie szybkiego powrotu do domu Big Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 12:00 PM

Zanim wrócę do EU to pokręcę się tam trochę :E

Przydałoby się wyposażenie z DAF`a - kto wie o co chodzi to wie Wink


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Ania - 27/10/2015 12:06 PM

(27/10/2015 12:00 PM)Renegade napisał(a):  Zanim wrócę do EU to pokręcę się tam trochę :E

Przydałoby się wyposażenie z DAF`a - kto wie o co chodzi to wie Wink

Pokręć się,pokręć :E i przy okazji ustrzel 2smiech kilka fotek ukazujących tamte tereny Wink
Ta,wyposażenie Daf-a Tongue


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 27/10/2015 12:09 PM

Jeśli chodzi o te giga opony, to gdzieś w dziale DL się przewinęły. Tylko czy podejdą do tego hamerykańca Truck


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 12:20 PM

My z Anią wiemy o co chodzi... i nie są to opony 2smiech


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 27/10/2015 01:24 PM

chyba muszę Twój wątek Rene przejrzeć od samego początku. Tylko kiedy, toż to już prawie 60 stron Facepalm-mt


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 01:40 PM

Ułatwię Ci... fotka Ani z dawnych czasów (oboje mieliśmy to samo w DAF`ach :E )

Image



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 27/10/2015 01:54 PM

Ups... no tak, z lokalnymi grupami mafijnymi trzeba umieć się rozliczyć Wink

W sumie, to takie gadżety bo się od scs-u przydały w kabinie, a nie jakieś pieski machające głowami rodem z malucha, dużego fiata czy skody 105 Wink


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 27/10/2015 02:41 PM

To był konwert robiony z URAL`a Wink
bo tam takie zabawki są w standardzie :E

A ja zamieniam Scanię T na Argosy jednak Wink ... co amerykaniec to amerykaniec... poza tym na tym zestawie map płaskodzioby lepiej sobie poradzi.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - .:KoxTrucker:. - 28/10/2015 06:45 AM

Ja wiem, że Ty uwielbiasz te zestawy map.
Ja osobiście powiem Ci, że gdybym wgrywał jakąkolwiek mapę z modyfikacji, choć by to ładnie wyglądało, starsznie by cięło, bo Skandynawia dochodzi mi do 30 fps, a co dopiero RusMap czy choćby nawet Promods, gdyby wtedy mieć 20 fps.
Musisz mieć mocnego PC-ta, żeby mieć ciężarówkę z modyfikacji i takie wymagające zestawy map.
Naprawdę szacun dla Ciebie, bo fotki przykuwają wzrok, ale musiałeś te setki czy tysiące złotych wydać w tego PC-ta. Wink
Pozdrawiam, Kox.