eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 04/11/2015 11:23 AM

Każda mapa ma swoją specyfikę...
Dla mnie TSM zawsze była fajna bo... rozbudowana o kraje których nie ma na PM czy MHA Smile
Dlatego nie porównuję innych map między sobą. Dlatego tych map jest tyle Wink
To moja pierwsza trasa w te rejony od daaaawna (powróciłem do TSM po długiej przerwie).
A puste odcinki mi pasują do amerykańca Wink


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 04/11/2015 11:44 AM

Właśnie to jest urok TSM - Hiszpania, Portugalia, Grecja, droga wzdłuż Adriatyku przez Bałkany. I przede wszystkim Afryka - mnie te tereny zauroczyły. I dlatego czekałem na nową wersję TSM Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 04/11/2015 12:47 PM

Yeah.. masz racje, przez Balkany do Grecji jest zajefajnie... uwielbiam te góry w Albanii... z tego co pamiętam to kawałek był szutrowy nawet Wink


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 04/11/2015 01:06 PM

Rene, co do tego, że mapa jest fajna, nie mam wątpliwości. Ja sam przez długi czas rozwijałem karierę wyłącznie na TSM + RusMapie. Zapytałem tylko, żeby podpytać fachmana w dziedzinie map, czy coś się zmieniło od czasu TSM w wersji zdaje się 5.6 (tej z przed pół roku). Obszary, jak to obszary, na mnie to też robiło wrażenie, że można sobie było pyknąć trasę z Moskwy do Barcelony. Z tym że po pewnym czasie kursowania w te i z powrotem po terenach Włoch i południowej Francji, mapa mi po prostu zbrzydła. No i do tego te nieszczęsne Niemce niewiele co ruszone względem projektu SCS.
Reasumując... czy warto w tej chwili np. wracać do mapy TSM, czy jednak dla kogoś, kto walnie sobie jedną, czy dwie trasy w tygodniu, szkoda zachodu na pobieranie projektu?


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 04/11/2015 01:42 PM

Rafael - odpowiem Ci na to pytanie jak zrobię kilka tras ok ?? Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 05/11/2015 02:40 PM

Kolejna rzecz w moim VNL.

Napis na szybie
Image

Image

Nowy kubeczek.
Image




RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - MAD MAX - 05/11/2015 08:56 PM

Wszystko świetnie wygląda i te kupki też mi się podobają.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 05/11/2015 11:27 PM

...kupki... Big GrinBig Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 05/11/2015 11:40 PM

Ja tam nic nie mówiłem :E


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 05/11/2015 11:44 PM

Wiem, Rene, ale fajnie brzmi Big Grin Miło po ciężkim dniu uśmiechnąć się pod nosem Smile