eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 05/11/2015 11:57 PM

On w pracy an tel to i dojrzał kupki...





śmieci chyba 2smiech


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 06/11/2015 12:17 AM

A widzisz, może to je to Big GrinBig Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 06/11/2015 04:00 PM

Wrzucam kilka fotek z 2 tras po terenach Afryki. Chodzi mi o pokazanie jak tam jest Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ta terenówka jest z paczki Jazzycat`a z przeznaczeniem na "rynek Afrykański" (w EU jej nie widziałem).
Image

Mgła.
Image

Image

Tu już inne zlecenie.
Image

Image

Image

Max 10m ?? To co ja robię tu ??:E
Image

Image

Angel.
Image

Devil.
Image

Chcesz więcej ??
Image

Drogi i widoki po horyzont.
Image

Miasto na fali Wink
Image

Wspinaczka zaliczona.
Image


Plan jest przejchać do Kairu potem przez Grecje, Bałkany do Rosji i przez Skandynawię i "Anglię" wrócić do Berlina Wink


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - rafaelcz82 - 06/11/2015 04:16 PM

Plan ambitny, życzę wytrwałości i powodzenia w realizacji.
Toż to pyknie parę tysięcy km, będziesz musiał po tym wszystkim odstawić ciągnik na szerszy przegląd Biggrin2
Aha, uważaj jeszcze na islamskich terrorystów, jak np. ten: https://www.youtube.com/watch?v=XMpvvnOHC1U
Wink


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - MAD MAX - 06/11/2015 05:17 PM

Zdjęcia jak z reguły świetne szerokości.

P.S. A powiedz mi jak często się zatrzymujesz żeby pucować naczepe. 2smiech


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 06/11/2015 05:24 PM

No powiem Ci MM, że z tyłu to często... 2smiech


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 07/11/2015 05:59 PM

Serdeczne podziękowania dla Kolegi Borsuk za wkład czasu w wykonaną pracę.
Nie wiem skąd On to wytargał te wszystkie elementy wnętrza (coś tam mówił, że Kolega z Ameryki mu z rozbitego VNL przysłał :E ) ale efekty są extra - generalnie sporo bordowych dodatków.
Zmiany:

- czerwona tapicera na fotelach i boczkach
- nowe wykończenie podłogi
- zmieniona gałka zmiany biegów
- bordowa listwa wzdłuż "deski"
- wykończenie w bordo sypialni
- czerwone podświetlenie przycisków
- napis VNL670 między zegarami
- korekta napisu na szybie (nie wystają już białe litery spod spodu)

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - djdarklighter - 07/11/2015 06:14 PM

Kolorystyka extra, zaiste.
Może mi się zdaje, ale napis "Renegade" na przedniej szybie chyba nie jest na środku. Chyba że tak ma być Big Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 07/11/2015 06:40 PM

Masz racje.. jest ciut na prawo od lewego proporczyka... Wink
Oczywiście do poprawki.


RE: Special Cargo - po drogach Europy, Azji i Afryki. - Rene-GAD - 08/11/2015 10:36 AM

Ogi i nieśmiertelnik w VNL.
Napis został skorygowany Wink

Image