eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Rene-GAD`em po drogach Europy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Rene-GAD`em po drogach Europy. (/thread-23573.html)



RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - limowski - 15/11/2015 09:00 AM

Rene, powiem Ci tak, że z tym trokiem pojechałeś mocno po bandzie. Rozumiem, że lubisz takie plastikowe panie bo z nimi jest dużo zabawy i użerania się, ale ta wygląda jak po przecenie w nikomu nieznanym supermarkecie. Nie rozumiem też po co z Amerykanina robisz Europejczyka. Zmień te koła na coś bardziej ekskluzywnego bo i w tej części twojego konia zajeżdża plastikiem. A no i jeszcze dolny czerwony pasek. Nie lepiej wyglądałby, gdyby był poprowadzony prosto z krawędzią?

Brakuje mi tego Special Cargo sprzed kilkunastu miesięcy. Oj, brakuje.

Ocena końcowa: 1zmlr7 (za dodatki na szybie)


RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - Rene-GAD - 15/11/2015 09:25 AM

Borsuk - tak, to sama :E
Co do felg to zdecydowałem się na te ponieważ jest to jedyny mod gdzie opony mają bieżnik w jedną stronę a nie na lewej do przodu a na prawej do tyłu 2smiech Przyjrzyjcie w serwisie scs`owskim oponom. Wink
Co do malowania... u mnie malowanie się zmienia co jakiś czas i zawsze robiłem sobie to co mi pasuje.
To jest akurat styl "pin up" i tak ma wyglądać (w poodbnym stylu są "panie" na mojej amerykańskiej naczepie.

Szczerze to nie rozumiem teraz wypowiedzi Limfy. No ale każdy ma prawo do swojego zdania Wink

Proponuję więcej dystansu do... gry.


RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - limowski - 15/11/2015 09:35 AM

Rzecz w tym, że Rene zawsze miał obsesję na jakimś punkcie. Była mocno matowa zieleń, później czarny metalik, ostatnio dużo amerykańskiego chromu. A tutaj po prostu brakuje tego wszystkiego. Nie ma wspólnego mianownika, dzięki któremu wyszedłby pożądany efekt. Inwestycja w plastik nie zawsze popłaca... Reniu. A jest wiele przyjemnych twarzy dziewczyn w sieci, które świetnie prezentowałyby się na Twoich trokach.

PS. Proponuję więcej dystansu... do kumpli, którzy nie raz w swoich wypowiedziach naumyślnie zapomnieli użyć emotikon Big Grin


RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - Armk - 15/11/2015 11:32 AM

Skąd taka „paniuśka” na kabine? 9w0yi0


RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - Rene-GAD - 15/11/2015 11:58 AM

Limek - musiałbym Cie nie znać Tongue
Jak widzisz VNL`ka nie ocieka chromem jak peter... i tak ma być. Scania T też była inna niż europejczyki... też nie ociekałą chromem bo jej nie pasował. Ale była inna... tak samo jest z VNL`ką. Jest nie tylko inna z zewnątrz ale też i wewnątrz (również dzięki Koledze Borsuk ).
A ponieważ już kilka osób smiga VNLkami na forum więc idę dalej za ciosem i będe robił swoją VNL`kę jeszcze inną niż wszystkie 2smiech

Armk79 - z internatu... zgodziła sie pozować.


eee... internetu znaczy się :E

A poniżej kolejne zmiany - trochę zmieniłem kolory plastików na swoje (były czarne) Wink ... nawet "kapturek" od wentylka sie nie oparł zmianom :E
Image

Image



RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - djdarklighter - 15/11/2015 01:17 PM

Ładnie zestawiłeś kolorki. I chromy super pasują Smile


RE: Special Cargo - po drogach Europy i Azji. - .:KoxTrucker:. - 15/11/2015 01:23 PM

Widzę, że podoba Ci się to, co robisz. Smile
I cieszę się, że tak postępujesz! Wink
Trening czyni mistrza. I jeśli wypadnie Ci to bosko, możesz to pokazać w TOP Trucku. Smile
Życzę Ci dalszej motywacji do ulepszania Twojej VNL-ki, Rene.


RE: Z Rene-GAD`em po drogach Europy i Azji. - Rene-GAD - 18/11/2015 09:03 AM

Motywacja jest jedna - mieć inny niż wszyscy Smile

A teraz krótka relacja z trasy Berlin (D) - Orebro (S)

Wyjeżdżam z firmy.
Image

I w kierunku Rostocku na prom.
Image

Image

Image

Wjeżdżam na prom.
Image

I już po drugiej stronie Bałtyku.
Image

Na początek kieruję się na Goetteborg
Image

Image

W okolicy Goetteborga zjeżdżam z autostrady.
Image

I lokalną drogą lecę dalej.
Image

Image

Kawałek autostrady ale już zjeżdżam do centrum.
Image

A po chwili docieram na miejsce.
Image

Pozdrawiam.


RE: Z Rene-GAD`em po drogach Europy i Azji. - Lisiarz - 18/11/2015 09:37 AM

Świetne zdjęcia Rene 10/10


RE: Z Rene-GAD`em po drogach Europy i Azji. - Ania - 18/11/2015 11:45 AM

Ładnie się prezentuje VNL-ka,ale ... Big Grin Jak zawsze całość relacji ładnie złożona z opisami więc daję 10/10