eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - random_passanger - 16/02/2015 07:49 PM

Chyba widzę cień ale ledwo bo te fotki jakieś spixelowane są. Sad Ogółem nic wielkiego dla kogoś kto w tym siedzi ale Najs Łan.To będzie użyte do tego projektu czy ot tak sobie klecisz modele na lewo i prawo? :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 16/02/2015 07:54 PM

Michael Fotki są słabej jakości bo robiłem je na drugim laptopie na którym nie da rady więcej wycisnąć z ETS-a pod względem graficznym.
Co do samego modelu to będę go używał do mojego projekt rozbudowy Berlińskiego Ringu.


RE: Prace by Michal_Z_gno - .:KoNrAd FH:. - 16/02/2015 07:57 PM

wow,wow i jeszcze raz wow mościk 1 klasa Wink


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 16/02/2015 08:48 PM

Macie jeszcze kilka fotek wiaduktu lepszej jakości bo Michael miał rację, że na tamtej trochę mało widać:

Image

Zapraszam do oceny Wykrzyknik



RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 16/02/2015 10:42 PM

Ciekawy pomysł a tak z innej beczki fajnie by było jak byś go dał do DL (szukałem czegoś takiego tylko żeby go można było np. poszerzać itp.) Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 17/02/2015 11:49 PM

Jak ja dawno żadnego skinu nie robiłem Tongue

Image
Tu jeszcze naczepa z reala na której barwach się stylizowałem:
Image
Oczywiście wiem, że jest jeszcze kilka różnic ale to tam się wszystko na spokojnie kiedyś poprawi.

Zapraszam do oceny Wykrzyknik

Ps. Pewnie niektórzy myślą czemu nie zrobiłem skinu jakiejś rodzimej firmy to odpowiem: skin jest taki bo mam pewną słabość Niemiec Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - bumbumek - 18/02/2015 01:58 AM

Wiadukt wygląda rewelacyjnie, czuć polski klimat...Bez sensu tak ciągle tobie słodzić w twym wątku, bo pomyślą, że ci schlebiam za kasę, więc weź coś schrzań, bym choć raz wyraził się negatywnie o twej pracy moderskiej? Tongue

A Naczepę bym bardzo chętnie łyknął, ogólnie to mało jest ciemnych naczep tego typu...Wrzucisz Michale do DL? Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Rene-GAD - 18/02/2015 07:27 AM

JA tam od razu widzę, że naczepa jet schrzaniona 2smiech
W realu widać na plandece takie pomarszczone lub powypychane miejsca... na skinie tego nie widać Tongue.


Bumbumek Ty cukrujesz wszystkim od czasu jak dostałeś kompa z serwisu... 2smiech
Statystyki postów i "cukru" Ci spadły. :E


PS.


Michale... Sehr gut gemacht Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 18/02/2015 02:02 PM

Elewator Ewa - model do ME

Image

Zapraszam do oceny Wykrzyknik



RE: Prace by Michal_Z_gno - Rabtuś - 18/02/2015 02:03 PM

Piękne prace MichałSmile