eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Makro - 17/11/2015 09:38 PM

No no fajnie to wygląda Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Perkins - 17/11/2015 09:41 PM

(17/11/2015 09:34 PM)VresT napisał(a):  No wygląda spoko Ok Takie dostosowanie wymaga przesuwania animacji czy jak to robisz? Big Grin

Z tego co słyszałem to chyba jakaś nowa flara za to odpowiada i ją tylko trzeba odpowiednio ustawić. Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - MAD MAX - 17/11/2015 09:48 PM

Ogólnie fajnie to się prezentuje.
A takie pytanie rzucileś palenie bo już od jakiegoś czasu nie widzę u Ciebie papierosów


RE: Prace by Michal_Z_gno - Aras. - 17/11/2015 09:53 PM

Fajnie to się prezentuje, papierosów pozbył się jak ja alkoholu :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 17/11/2015 09:56 PM

Perkins nie chyba a na pewno i nie jedna a kilka flar oraz definicji (jeśli auto jest standalone jak w moim przypadku) ale nie jest to coś wielce trudnego do zrobienia a jest warte poświęcenia na to czasu (zwłaszcza, że te akcesoria od SCS są ruchome co daje fajne efekty podczas jazdy).


Mad Max rzuciłem ale tylko w grze Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - Kukasz - 18/11/2015 06:09 PM

Dobra robota! Smile Jest więcej roboty prócz dodania pinesek do wnętrza i dopisania DEFów? Pewnie z DEFami już trochę trudniej.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 20/11/2015 09:31 PM

Dziś dokończyłem lightmask w Actrosie i w sumie jeszcze zostały obrysówki ale te zrobię jutro bo i tak będę w nich jeszcze zmieniał tekstury. No i oczywiście muszę znaleźć jakieś fajne flary aby efekt mnie zadowalał do końca.

Image

Przy okazji poprawiłem też odrobinę oświetlenie exterioru.

Image

Zapraszam do komentowania.




Ps. lukash64 z defami przy tych pineskach to nie ma żadnych problemów bo są one takie jak na każde inne akcesoria tuningowe czyli mają bardzo prostą budowę i jest na pewno mniej roboty z tym niż z ustawieniem samych pinesek które trzeba dodać i do modelu auta i do interioru.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Szwagier - 20/11/2015 09:36 PM

Jakieś koła bo te scsowe nie zbyt podchodzą Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - MAD MAX - 20/11/2015 11:10 PM

No nieźle ładnie się rozbłyskują te światła.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 23/11/2015 03:57 AM

Dziś zabrałem się za miasto Bingen nad Renem.

I na razie macie taką fotkę parkingu (nad którym dziś pracowałem) aby pokazać koncepcję w jakim mniej więcej stylu będzie wykonane to miasto.

Image

Więcej fotek dam jutro jak skończę budowę miasta bo już jest prawie 4 rano i nie chcę mi się siedzieć w ME Tongue