eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - djdarklighter - 29/01/2016 10:41 PM

No no, fiu fiu, najs najs Smile
Generalnie wygląda extra Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - MAD MAX - 29/01/2016 10:45 PM

Napis truck store nadaję wyrazu i świetnie wygląda Actros


RE: Prace by Michal_Z_gno - Misiek - 29/01/2016 10:47 PM

Piękny!! Ale ten biały przy oknach... jak dla mnie nie pasuje :-) ale i tak piknę!!


RE: Prace by Michal_Z_gno - lulu - 29/01/2016 11:06 PM

Osobiście dól walnąłbym w plastik bo ten jasny dół z tymi oknami nie wygląda Tongue Również postawiłbym go na szerokiej oponie i dał pod niego burtę i wtedy byłoby cacy. A tak dodając dobry mat i plastiki w ets2 = coś dobrego :E Mamy przykład RusPola Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - kolakao - 29/01/2016 11:20 PM

Ja nie oceniam bo ciężarówki mercedesa nigdy mnie nie rajcowały ale pracy na pewno dużo.
Ten rodzaj koloru jakoś się nazywa ? Jest taki 'gładki', 'miękki' Wink Wiesz o co mi chodzi. Wiele osób, które robią sobie ciężarówki robi właśnie takie kolory więc pytam.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 30/01/2016 10:20 PM

lulu a po co robić plastiki jak wszyscy je robią i to jest już trochę nudne więc lepiej zrobić coś innego Tongue

kolakao co do matu to trudno go określić tak do końca ale on też będzie prawdopodobnie inny aby była podkreślona ładniej linia auta a ten to jest taki pierwszy z brzegu aby auto działało w grze.

Tak czy siak mi taki wzór malowania pasuję bo to ma być coś "holland style" podobne Tongue
A tym czasem macie przy okazji fotkę z kilkoma drobnymi poprawkami.

Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - |OVERSIZED| - 30/01/2016 10:51 PM

Osobiście dodał bym jakieś malowania na grilu bo tak trochu za czerwono, ale i tak jest okej. Czekam na fotke z ogarnietym matem Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 01/02/2016 09:29 PM

Na razie w Actrosie zrezygnowałem z malowania a w zamian dodałem możliwość zmiany koloru w serwisie i tekstury wykonane w technice ambient occlusion (w rozdzielczości 2048x2048 więc ich jakość jest dość wysoka)

Image
Image

Zapraszam do oceny.



RE: Prace by Michal_Z_gno - djdarklighter - 01/02/2016 09:34 PM

Jednolity kolor - moim zdaniem lepiej wygląda.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Ballino - 01/02/2016 11:29 PM

Kabina i zderzak do wymiany moim zdaniem. No i matami bym się pobawił, zwłaszcza na lakier.