eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - CzesieK_BS - 12/07/2013 10:48 PM

Znaczy sam podkład, co chodzi o kolor to ktoś już zrobił ten skin ale i tak jak Michał coś zrobi to nie wiecie czego gdzie Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 12/07/2013 11:18 PM

(12/07/2013 10:48 PM)CzesieK_BS napisał(a):  Znaczy sam podkład, co chodzi o kolor to ktoś już zrobił ten skin ale i tak jak Michał coś zrobi to nie wiecie czego gdzie Big Grin

Dokładnie "podkład" był gotowy ale oryginał miał strasznie dużo widocznych pikseli i był krzywo zrobiony więc praktycznie cały skin wyrównałem i wymieniłem napis RENAULT który nie nadawał się do użytku oraz dodałem kilka rzeczy takich jak np. napis Red Lady, naklejka spotkania trakerskiego w Krakowie i tą panienkę z drugiej strony.
Więc ogółem trochę pracy przy skinie było aby doprowadzić go stanu i jakości jak na fotkach powyżej.


RE: Prace by Michal_Z_gno - CzesieK_BS - 12/07/2013 11:22 PM

Nie no tak tak, ja nie mówię że wszystko było zrobione Tongue Dużo zrobiłeś i widziałem ten skin w oryginale i fakt był krzywo nałożony. Tak czy inaczej 10/10


RE: Prace by Michal_Z_gno - pitreekk - 13/07/2013 01:20 PM

Piękna praca. Tongue A można zamawiać u Ciebie Michał skiny? xD


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 13/07/2013 03:24 PM

Dziś pobawiłem się jeszcze trochę z renówką bo moim zdaniem czegoś w niej brakowało więc dodałem naklejkę na drzwi.
Ogólnie jest to na razie koncepcja i naklejkę muszę jeszcze ładnie ustawić Tongue

Image

Samą naklejkę myślę aby dać w dolnej części drzwi bo tak jak teraz to średnio to wygląda.

Zapraszam oczywiście do oceny Smile



Ps. pitreekk zamawiać nie bo to nie jest sklep ale jak ktoś poprosi i będę miał akurat czas to czemu nie mam zrobić skinu na tzw. zlecenie (oczywiście za darmo) Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - bartul - 13/07/2013 03:34 PM

Co tu mówić bo aż głupio się powtarzać...skali brakuje...szacunek za to co tworzysz Michał i bezinteresownie pomagasz.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Mateusz. - 13/07/2013 03:44 PM

Coś na międzyosie zamaluj i będzie całkiem okej. ;P


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 13/07/2013 08:49 PM

Renówkę odłożyłem na jutro a na dziś mam dla was auto które robię z myślą o fotorelacjach.

Image

W mercedesie muszę ogólnie jeszcze wyrównać oraz poprawić to i owo.



RE: Prace by Michal_Z_gno - OXiDE - 13/07/2013 09:11 PM

Fajnie wygląda Smile A nie za nisko ten napis TALKE ?Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - CzesieK_BS - 13/07/2013 09:12 PM

(13/07/2013 08:49 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  W mercedesie muszę ogólnie jeszcze wyrównać oraz poprawić to i owo.

Chyba tu masz odpowiedź na pytanie Tongue