eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 05/07/2016 05:08 PM

Aby nie było, że mapka stoi Tongue
Tak czy siak ogólnie teraz jestem za granicą więc nie bardzo mam czasu i warunki na poważniejsze prace więc zajmuję się takimi drobnymi akcentami które znajdą się na mapce.

Image

Sam model też poprawię pod względem tekstur, mapowania itp. bo teraz sobie przygotowuję "gołe modele" a export do gry będę robił dopiero jak wrócę do kraju.

Dodatkowo jeszcze przygotowałem sobie szablon do tekstur z nazwami ulic w Gnieźnie (oczywiście tabliczki będą tylko na tych ważniejszych skrzyżowaniach):
Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - .:KoxTrucker:. - 05/07/2016 05:10 PM

Ważne, że chcesz urozmaicić mapkę i żeby było więcej realnych fragmentów mapki. To się ceni.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Hardcor123 - 05/07/2016 06:07 PM

Małe rzeczy, a dodają uroku Wink


RE: Prace by Michal_Z_gno - VresT - 05/07/2016 06:16 PM

Już teraz model wygląda niczego sobie,a po poprawkach będzie jeszcze lepiej Ok


RE: Prace by Michal_Z_gno - Misiek - 05/07/2016 06:24 PM

Fajne!! Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Negan44 - 05/07/2016 07:38 PM

Jest pięknie! 10/10


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 10/07/2016 07:59 PM

Dziś zająłem się przygotowaniem tekstur tablic drogowych i w sumie mam już praktycznie z 90% gotowych które znajdą się na DK15.
Teraz tylko przełożenie tego na modele do gry ale to będzie jakaś godzinka lub trochę ponad roboty bo modele tablic mam i tylko wystarczy doskalować ich rozmiary i nanieś jakieś tam drobne poprawki Tongue

Tu taka fotka jednej części tablic (oczywiście w mniejszej rozdzielczości i gorszej jakości niż będą użyte na mapce).
Image

Dodatkowo jest też już też już nazwa całego projektu która daję duże możliwości do powiększania mapki w dalszej przyszłości i brzmi:
Image Region Wielkopolska



RE: Prace by Michal_Z_gno - Marek_30 - 10/07/2016 08:21 PM

Coś mi te znaki mówią z pewnego miasta w którym mieszkam Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - VresT - 10/07/2016 08:56 PM

Czekam na teksturowanie modeli wtedy ocenięBig Grin Ale skoro nazwa projektu jest to teraz tylko realizować założenia i plany Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 10/07/2016 11:11 PM

No i widzę że projekt się rozwija w dobrym kierunku Smile powodzenia. No i możesz więcej takich smaczków pokazywać Tongue