eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Negan44 - 23/09/2016 06:45 PM

Bardzo ładnie to wygląda!


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 01/10/2016 12:39 PM

W oczekiwaniu na PKS :E

Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - Negan44 - 01/10/2016 12:50 PM

Perfecto kierowniku!


RE: Prace by Michal_Z_gno - MAD MAX - 01/10/2016 01:09 PM

No całkiem sympatycznie to się prezentuje. Przypuszczam że ten koleś odwrócony w czapce na przystanku to dopiero przyszedł i sprawdza rozkład pytanie tylko czy on faktycznie tam jest :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 01/10/2016 01:16 PM

(01/10/2016 01:09 PM)MAD MAX napisał(a):  No całkiem sympatycznie to się prezentuje. Przypuszczam że ten koleś odwrócony w czapce na przystanku to dopiero przyszedł i sprawdza rozkład pytanie tylko czy on faktycznie tam jest :E

Młodzież nie zdążyła go zerwać więc na ten moment jeszcze jest (przynajmniej do poniedziałku do odjazdu pierwszego gimbusa Big Grin) :E

Image


RE: Prace by Michal_Z_gno - krzysztofdrapiewski@gmail.com - 03/10/2016 07:32 PM

Kiedy bedzie ten Jelcz c424Pytajnik??


RE: Prace by Michal_Z_gno - Szczuru - 03/10/2016 08:11 PM

Nigdy nie będzie.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 03/10/2016 08:55 PM

Szczuru a skąd masz takie informacje jeśli można zapytać Pytajnik


krzysztofdrapiewski@gmail.com tego kiedy będzie skończony to nawet Ja nie wiem na ten moment bo trzeba tam wymodelować całe wnętrze (którego brakuję) od zera a na to nie mam ostatnio czasu bo to jest trochę dużo roboty i trzeba by tu solidnie przysiąść i poświęcić na to trochę godzin pracy.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Dżejkob - 17/10/2016 10:18 PM

(06/04/2015 07:54 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  
Image


Michaś Ty mi powiedz co planujesz z Autosankami zrobić bo tak czekam i licze na nie, że to do ME czy do Ai pójdzie.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 17/10/2016 11:39 PM

Więc ogólnie modele musiałbym przystosować do nowych standardów (głównie wersję do AI pod nowy patch) a na to trochę średnio mam ostatnio czas druga rzecz to taka, że nie chcę aby i w tym przypadku zostało to rozniesione po całej sieci czy też miało jakiekolwiek naruszenia creditsów itp. - przeróbek i podpisywania się jak pod swoim co ostatnio zrobił np. bik_san wykorzystując moje logo firmy UT Jurewicz (logo miało pewien błąd którego złodziej nie zauważył i dla tego jest pewność, że to moja praca). Więc generalnie ja jestem tak szczerze mówiąc trochę sceptycznie nastawiony do wydawania tych ciekawszych modów które kiedyś tam zrobiłem.
A aby myśleć o ewentualnym wydaniu to musiałbym się zainteresować bardziej kwestią zabezpieczeń modów przed nieautoryzowaną ingerencją i wtedy wydać wersję zabezpieczoną na amen :E