eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - bumbumek - 27/01/2018 01:32 PM

Ooooj, widzi mi się to, moje regiony, więc zwieracz aż mi klaska! :0


RE: Prace by Michal_Z_gno - limowski - 27/01/2018 01:45 PM

Ciebie chyba pogrzało z tą dokładnością odwzorowania terenów Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - SqubanY - 27/01/2018 01:55 PM

całkiem ładna ta twoja mapa Big Grin Może się kiedyś doczekamy :3


RE: Prace by Michal_Z_gno - GrakuPL - 27/01/2018 02:20 PM

Bardzo ładnie.

Brakuje mi jedynie lini wysokiego napięcia do pełni szczęścia. Tongue

Pozdrawiam.


RE: Prace by Michal_Z_gno - jordix - 28/01/2018 02:09 PM

No Panie...Pan chyba chcesz, żebym do ETS`a wrócił Big Grin jak będzie standalone to wracam Wink


RE: Prace by Michal_Z_gno - Krystian30 - 28/01/2018 02:46 PM

Że tak powiem "bjutiful" Smile Kiedy zaprezentujesz cały rozmiar mapy? Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 28/01/2018 03:13 PM

Niema nawet co komentować to jest po prostu 10/10 Brawa


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 01/02/2018 11:14 PM

jordix to się możesz szykować (bez pośpiechu bo wiadomo taki projekt wymaga czasu a z tym różnie bywa) bo mapka będzie standalone :E

Krystian30 w jakim sensie cały rozmiar Pytajnik Bo jeśli chodzi o tereny to nie raz już wspominałem jakie będą: miasta Trzemeszno, Gniezno, Września i Kostrzyn plus miejscowości pomiędzy tymi głównymi miastami. Oczywiście wszystko w skali 1:1 z odwzorowaniem całości na poziomie pokazanym na poprzedniej fotce (czyli wszystkie domy będą jak w realu :E) i tu można sobie dodatkowo w google podejrzeć co i gdzie leży i jakie będą to odległości.

GrakuPL linii nie ma bo nie mam jeszcze jej modelu (a z tego co jest standardowo nie szło nic dobrać nawet trochę podobnego - w sumie ze standardu to jedynie kilka znaków i tam jakieś inne pojedyncze modele się nadają do wykorzystania przy takim odwzorowaniu jakie chcę zrobić - sam działasz w ME i wiesz, że w standardzie to jest zasób tam lekko ubogi aby zdziałać coś konkretniejszego Big Grin) Tongue



Więc po odpowiedziach aby post nie był jakiś pusty coś z przebiegu prac (miejsca skończone w jakiś 65 - 70% (brakuję tam kilku modeli i finalnego wykończenia w samym ME)
Image
Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - jordix - 01/02/2018 11:18 PM

(01/02/2018 11:14 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  jordix to się możesz szykować (bez pośpiechu bo wiadomo taki projekt wymaga czasu a z tym różnie bywa) bo mapka będzie standalone :E

no to się szykuję Big Grin...nie tylko ja ale też szykuje się konkret mapka i do tego wkońcu polska mapa standalone Big Grin trzymam kciuki !


RE: Prace by Michal_Z_gno - ZbieglyMorson - 01/02/2018 11:31 PM

Swietna robota, czy była by możliwość podglądu mapy? w sensie tej w grze jako Nawigacji.