eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 01/02/2018 11:38 PM

(01/02/2018 11:31 PM)Morek. napisał(a):  Swietna robota, czy była by możliwość podglądu mapy? w sensie tej w grze jako Nawigacji.

Nie chcę mi się już teraz specjalnie odpalać gry aby robić screena ale masz tu starszą wersję podglądu (brakuję kliku dróg, miejscowości itp. ale generalnie jest tam zarys jak to będzie finalnie wyglądać mniej więcej)
Image


Ps. jordix określenie polska mapka to trochę za duże słowo bo to jest projekt raczej lokalny (tam będą w sumie tylko 3 powiaty i to nawet nie całe) :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - jordix - 02/02/2018 10:29 AM

(01/02/2018 11:38 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Ps. jordix określenie polska mapka to trochę za duże słowo bo to jest projekt raczej lokalny (tam będą w sumie tylko 3 powiaty i to nawet nie całe) :E

rozumiem ale kto wie ? może kiedyś będziesz miał ochotę ją rozbudować a może akurat jakiś mapmaker mieszka w sąsiednim powiecie i kiedyś z Regionu Wielkopolska powstanie Polska Regionalna Big Grin w każdym bądź razie dobry start jest a fakt, że zajął się tym fachowiec napawa nadzieją Wink

btw. mam nadzieje, że nie będe musiał kupować Italii Pytajnik bardzo bym nie chciał bo moim zdaniem ETS juz nie zasługuje na mój chajs (do tej pory kupiłem chyba wszystkie DLC`ki)


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 03/02/2018 02:44 PM

Dziś tak trochę coś z prac nad drugim planem (czyli fragment domykający mapkę raczej mało widoczny z głównej drogi więc nie jest wymagana jakaś ogromna ilość detali jak przy terenach tuż przy drodze).
Oczywiście w samej panoramie coś tam się jeszcze zmieni bo są tu pewne braki modelowe (jak zresztą w dużo miejscach na mapce - wiadomo każdy model trzeba zrobić, oteksturować i ustawić w ME a to troszkę musi trwać przy moim dość wygórowanym podejściu do odwzorowaniaTongue).

Image

Ps. jordix na razie sam nie mam dlc Italia i nie zamierzam go w najbliższym czasie kupować więc na ten moment są wymagane jedynie pozostałe dlc terenowe.


RE: Prace by Michal_Z_gno - jordix - 04/02/2018 08:02 PM

(03/02/2018 02:44 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Ps. jordix na razie sam nie mam dlc Italia i nie zamierzam go w najbliższym czasie kupować więc na ten moment są wymagane jedynie pozostałe dlc terenowe.

no to bajerka bo ja już nie wydaje kasy na ETS`a i w niego nie gram, ale jak Twoja mapka wyjdzie to z przyjemnością wróce za kółko Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Kamil - 07/02/2018 06:48 PM

Jak dla mnie bomba Wink Gratulacje za wytrwałość się należą, bo można sobie nerwów napsuć przy tworzeniu takich szczegółów.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 12/02/2018 06:57 PM

Trochę wiejskich krajobrazów.

Image
Image
Image
Image
Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - Hardcor123 - 12/02/2018 07:03 PM

Świetne klimaty! Jeszcze jak by była typowa polna droga prowadząca do jakiegoś celu czy objazd było by pięknie Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - DawidK - 12/02/2018 07:04 PM

Super działaszBig Grin chciałoby się na tym polatać.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Krystian30 - 12/02/2018 07:05 PM

PięknieWykrzyknik


RE: Prace by Michal_Z_gno - limowski - 12/02/2018 07:19 PM

Nie wciskaj mi kitu, że nie krzywo, skoro ewidentnie jest krzywo. :E